Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρωτη φορα που γραφω δευτερη κριτικη για κοπελα του χωρου.Αυτο το πραγμα ομως με το Μαρινακι δεν θα μπορουσα να το αφησω ασχολιαστο.
Με το που ειδα πρωι πρωι οτι δουλευει λεω καλα θα περασουμε σημερα,2 κοπελες το μενου δεν καθησα ουτε καν να δω την αλλη (σορρυ αλλα υπαρχει αδυναμια)δινω το αντιτιμο περναω στο δωματιο μπανιαριζομαι και περιμενω την JLo κωλαρα.

Σκαει μυτη το μωρο καταμαυρο με ροζ κραγιον στα χειλη σκετη καβλα,με θυμοταν απο την προηγουμενη φορα ειπαμε 2 χαζομαρουλες πεταει τα περιττα ρουχα και τα αντιαισθητικα παπουτσια και μου φερνει τις πατουσαρες στο στομα,ενω ταυτοχρονα εκεινη χαιδευοταν και εριχνε βρισιδια.
Καγκελο ο μικρος,περασμα καποτας τον περνει στο στομα και αρχιζει ενα τσιμπουκι διαστημικο χωρις χερια με αρκετα φτυσιματα.

Και ηρθε η ωρα με την Μαρινα στημενη στα 4 να φωναζει σκισε με και εμενα να βλεπω την φοβερη κωλαρα της να την χαστουκιζω και να γινεται ενα δυνατο γαμησι με εκεινη βριζει ασταματητα (εγω καβλωνω πολυ με αυτο).

Καπου εκει ηρθε και το τελος οπου αποχαιρετηθηκαμε για την επομενη φορα μιας και θα ερχετε μια φορα την βδομαδα οπως μου ειπε στην Ηρωων.

Υ.Γ Μαρινακι αν το θυμηθεις επειδη ξερω οτι μας διαβαζεις την επομενη φορα ασε το γαλλικο και κανε τα κοκκινα μωρο μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 20, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
g.s.m.arena
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
149
Πόντοι:
2.277
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2014
τι λες ρε μάστορα?? σαν το γαλλικό δεν υπάρχει...αλλά ηρέμησε λίγο με τις αγάπες και τα λουλούδια...
20 Ιουνίου, 2014
+1! [ 2/3 ]
Σωστός. Είναι τοσο αυθόρμητος ο ενθουσιασμός σου. Ειλικρινά και σε άλλα με υγεία!!!
20 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γιατι λαγε ζηλευεις μη σου φαει την γκομενα?
αααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαα!!!!!!!!
20 Ιουνίου, 2014
Ρε τυποι πατε καλα ειπε κανεις οτι θα τη ζητησω σε γαμο η θελω να την πιασω γκομενα?το γαμησατε το θεμα.Εχω ξεφυγει απο το ενθουσιαστικο κομματι μπλιζ
21 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγω τουλαχιστον γουσταρω φρεσκες πιτσιρικες με κορμαρες...οχι σαν καποιους αλλους που χανουν τα λογικα τους κ(ι αποθεωνουν σαπιες γριες και γκρανια....
21 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για σου ρε λαγέ ρόμπα τον έκανες τον γαμιά του πληκτρολογίου
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6