Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280623
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερα την ιστορική μέρα 17/6/2014 που η Γλυκουλα αποφάσισε να βάλει την Σάσα πρωί αποφάσισα "να δοκιμάσω το γλυκό", μια και κάθε φορά που την έβλεπα ως τωρα ήταν με τη Ρεγγίνα και η απόφαση ήταν μονόδρομος.
Συζήτηση για λίγο με τον φίλο Νικο και με ρώτησε για τον λόγο της επίσκεψης. Του λέω θέλω να δω τη Σάσα.
Τη φώναξε και το μελαχρινό μωρό ήρθε σε μια ζεστή γνωριμία.
Εισοδος στο καθαρό δωμάτιο και μικρή αναμονή. Ηρθε το μωρό, ειπαμε μερικά αστεια για να ζεσταθεί η ατμόσφαιρα και αφου κόλησε επάνω μου άρχισε ο "αγώνας". Ειχε μια τάση PSE αλλά επειδή προσαρμόζεται γρήγορα με άφησε να κάνω παιχνίδι. Δεν μου ειπε οχι σε τίποτα ενω χαλάρωσε και με άφησε να την παιξω για ωρα σε σημειο που μου έκανε πολύ καλή εντύπωση. Βέβαια κάποιες τυπωποιημένες εκφράσεις υπήρχαν αλλά γρήγορα έφυγαν και αφέθηκε.
Το δικό της στοματικό καλό με περιποίηση της γυρω περιοχής. Σεξ σε δύο στάσεις σε δικό μου ρυθμό με το μωρό να ενισχύσει και να με παροτρύνει να τα δώσω όλα.
Οταν τελείωσα μου πρόσφερε ένα μασαζ για σεμινάριο. Καλό δυνατό και φάνηκε οτι το ξέρει. Φιλιά και ανανέωση ραντεβου εφ όσον ξαναδουλέψει μέρα.

Μια εμπειρία πολύ καλή και γενικά καλύτερη απο ότι περίμενα, Να περνάτε όλοι καλά!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάσα
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.710
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2014
"Ειχε μια ταση PSE..." Αστο να τσουλησει να δουμε που θα παει...Αμεσως να το προσαρμοσεις.
Σε πολλη φορμα σε βρισκω τωρα τελευταια.... Παντα ετσι!!!
"Καλα να 'μαστε να μην αφησουμε καμμια παραπονεμενη" που λεει κι' ενας γνωστος μου
18 Ιουνίου, 2014
και ο τελευταιος ενδιασμος που ειχα για καταθεση στην Σασα εξαλειφθηκε.
+1 (5/7)
18 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δηλαδή όταν στα λέω εγώ....δεν με ακούς??Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
26 Ιουνίου, 2014
Γλώσσα ολοι βουρ για την Σασα ,μεσα και γω, ειδικα για σοδομισμοΚατσικογάμης με 70 Ευρω
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4