Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199865
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τελειώνοντας τις υποχρεώσεις μου έκανα ένα γρήγορο τσεκάρισμα στο κινητό για να δω βάρδιες και αμέσως είδα ότι στο συγκεκριμένο μαγαζί δουλεύει η Αλίνα. Ένα κορίτσι που στο παρελθόν έχω περάσει καταπληκτικά, αλλά για μεγάλο διάστημα απουσίαζε...Έτσι θέλησα να δω αν διατηρείται σε φόρμα. Για όσους δεν την γνωρίζουν, είναι κοντούλα, με μακριά μαύρα μαλλιά, ωραίο πρόσωπο με μαύρα μάτια, φυσικό στήθος 2.5άρι και όμορφο κορμί. Έντονο καυλάντισμα κατά τη διάρκεια του σαλοναρίσματος και χωρίς δεύτερη σκέψη πέρασμα στο δωμάτιο και γρήγορο φρεσκάρισμα...

Από την είσοδό της στο δωμάτιο κατάλαβα ότι η διάθεσή της παραμένει ίδια και απαράλλαχτη με το παρελθόν. Έντονα προκαταρτικά, με πολλά φιλιά, γλειψίματα παντού, μικρά χαστουκάκια εκατέρωθεν. Το στοματικό της τρομερό, με σούπερ περιποίηση των @@ για ώρα και με πολύ καλή κατάρτιση. Το κυρίως στοματικό εξίσου απολαυστικό, με μπόλικες δόσεις deep throat και τον απαραίτητο ήχο του πνιξίματος...Λάγνες ματιές και ατάκες ανεβαστικές. Γύρισμα σε 69 για παράλληλη περιποίηση...Πεντακάθαρη και μυρωδάτη, όμορφο αιδοίο, δέχθηκε την περιποίησή μου, με την Αλίνα να αντιδράει ερεθιστικά και αληθοφανώς...Νέος γύρος δικής της περιποίησης....

Ξεκίνημα με ιεραποστολικό με έντονο ρυθμό και προτροπές από μέρους της να "δώσω", με κοίταγε με τα μάτια της τόσο έντονα που ζαλιζόμουν. Είναι ευλύγιστη με αποτέλεσμα να μη λέει όχι σε καμία στάση. Τα πόδια της πίσω, μετά τυλιγμένα γύρω μου και μετά πλαγιαστά με το ένα της πόδι στον αέρα...Γύρισμα στα 4, με υποδειγματικό στήσιμο και συνέχεια στους ίδιους έντονους ρυθμούς ενώ τα χαστούκια στον κώλο της έδιναν και έπαιρναν...και όσο δυνάμωναν τόσο με προέτρεπε για περισσότερο....(bk ακούς??)...Διάλειμμα για λίγη στοματική περιποίηση με τα @@ να δέχονται τις δαγκωνιές της μέχρι να ξαναπεράσει νέο προφυλακτικό για να συνεχίσουμε σε reverse cowgirl με έντονα κοπανήματα και διεισδύσεις...Ο ιδρώτας ποτάμι και τελευταία στάση ξανά στα 4, αυτή τη φορά τραβώντας τη από τα μαλλιά και κείνη να μη χαμπαριάζει και να ζητάει και άλλο...Εγώ όμως είχα άλλα σχέδια...και καθότι κουρασμένος και τρελαμένος από την ηδονή, άφησα να με βρει το τέλος πάνω στον όμορφο κωλαράκο της...φιληθήκαμε σταυρωτά και αποχώρησε μετά από λίγο...Η υπηρεσία ευγενέστατη, δεν ενόχλησε καθόλου και κατά την αποχώρησή μου με ξεπροβόδισε με χαμόγελο...

Η Αλίνα είναι ένα κορίτσι, που έχει δημιουργήσει άριστη φήμη για τον εαυτό της, οι υπηρεσίες της είναι εκπληκτικές, είναι λάτρης του pse και πραγματικά δείχνει ακούραστη και ασταμάτητη μέσα στο δωμάτιο...Πέρασα καταπληκτικά και φαίνεται ότι δεν την επηρέασε το μακρύ διάστημα αποχής...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2014
Μας σκατοκαυλωσες ρε μαλακα λαγε...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1