Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 176 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Μαρίνα την έχω γνωρίσει αρκετό καιρό αλλά δεν είχαμε περάσει στα ενδότερα παρόλο που είχα ακούσει τα καλύτερα...Καιρός ήταν να την γνωρίσω πιο καλά με μία συνεύρεση στο παραπάνω στούντιο...
Αφού επιβεβαιώθηκα τηλεφωνικά πως εργάζεται κατευθύνθηκα προς τη Λ.Αθηνών.Παρκάρισμα από κάτω και είσοδος στο πολυτελές στούντιο...Αμέσως παρουσιάστηκε η Μαρίνα και χωρίς σκέψη πέρασα στο δωμάτιο.Ένα ντουζάκι και μικρή αναμονή μέχρι να έρθει το κορίτσι μας...
Με αρκετό κέφι μπήκε στο δωμάτιο,με πείραξε μάλιστα που τόσο καιρό δεν έχουμε περάσει μαζί.Ξεκίνημα με χάδια και από τις δύο πλευρές στα σώματα.Τριψίματα,γλυψίματα στο στήθος της και το λαιμό της και πέρασμα του προφυλακτικού.Έναρξη του στοματικού,άψογο με πολύ καλή τεχνική,σωστή χρήση της γλώσσας και περιποίηση της ευρύτερης περιοχής.Έναρξη στο σεξ με τη Μαρίνα από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου πραγματικά το στήσιμο αλλά και η συμμετοχή της ήταν σε κορυφαία επίπεδα.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με αληθοφανείς αναστεναγμούς και πιο πολύ ένταση μας βρήκε το τέλος...
Κάθισε δίπλα μου και αφού υπήρχε ησυχία μιλήσαμε για κάποια λεπτά χωρίς τη πίεση του χρόνου.Με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.

Αυτά για την εμπειρία μου με τη Μαρίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη,πάντως εμένα μου προσέφερε μία αξέχαστη συνεύρεση!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού