Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199873
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με την Αλίνα ειχα παει οταν πρωτοβγηκε στο κλαρι. Δεν ειχα μεινει ικανοποιημενος τοτε. Διαβαζοντας ομως μερικες εγκυρες κριτικες ειπα να ξαναδοκιμασω.
Η υπηρεσια, την οποια και εμπιστευομαι, με διαβεβαιωσε οτι θα μεινω ικανοποιημενος και οντως ειχε απολυτο δικιο.
Αφου πληρωσα το παραβολο, περασα να κανω ντουζ. Μολις βγηκα απο το ντουζ νασου και η Αλινα που γονατισε και αρχισε να μου γλυφει τους παιδογονους αδενες. Αφου εγλυψε αρκετη ωρα, σηκωθηκε και χαμουρευτηκαμε στο ορθιο. Μετα την εριξα στo κρεβατι και ακολουθησαν τα εξης: ισπανικο στα ωραια της βυζακια (3αρια με καυλερες ρωγες), γλυψιματα παντου με καταλυξη την κλειτοριδα της την οποια και εγλυψα αλλα και την πήρα "πιπα". Της αρεσε και σηκωσε την λεκανη της για με διευκολυνει.
Μετα μου πηρε μια πιπα για σεμιναριο: βαθια, με φτυσιματα, με παγωτογλυψιμο του κεφαλιου, με μαγουλοσκαμπιλα. Ολα αυτα ακουραστα και ενω δακτυλοσκοπουσα το κωλι της. Σταμάτησε οταν της το ζήτησα εγώ. Το κυριως γαμήσι αρχισε με cow girl οκλαδον-χωρευτο, κατοπιν reverse cow girl σε τρεις παραλλαγες (το κοριτσι το εχει). Ο κωλος της προσφερει ωραια θέα. Σενεχισαμε με ιεραποστολικο κλασσικο και σταση του λωτου. Καταθεσα πισοκολλητα μετα απο αρκετο πεοκοπημα. Αφου εχυσα και σταματησα το πεοκοπημα, συνεχισε το πλασμα να σπρωχνει το κωλι της στο οργανο. Με αδειασε εντελως. Η συμμετοχη της αλληθοφανης - θα ελεγα gfe με τονο, χωρις ψαρωτικες υπερβολες. Η μελαχροινη εμφανιση της αλλα και το στησιμο της γενικωτερα θυμιζει πλασμα απο την Πολυνησσια γιατο και το 10.
Social Time καλο χωρις υπερβολες.
Executive summury conclusion: Σπευσατε ανευ δισταγμων να συνουσιαστητε με την Αλινα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.441
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2014
όχι και gfe η Αλίνα...Γερο-μύστης
13 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εξαρτάται τι gfs σου έχουν τύχει. Τα είχες ποτέ με νυμφομανή?
Τα είχα εγώ πριν 30 χρόνια ακριβώς
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2