Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν μιαμιση βδομαδα περιπου σχολοντας απο δουλεια ηθελα σαν κολασμένος να αδειασω σε ενα ωραιο μουνι, ετσι και εγινε! Περνοντας απο δυο ιδρυματα τα οποια ηταν στον δρομο μου, δεν ημουν τυχερος γιατι δεν βρηκα κατι αξιολογο! Δεν ειχα και μοναδες στο κινητο για να τσεκαρω και κριτικες, ετσι τελευταια ζαρια ηταν το 12! Μου ανοιγει μια κοιμισμενη τσα2 και μου λεει οτι δουλευει η Βικυ και η Μαριζα! Την Μαριζα δεν την ειχα δει εκτος απο φωτογραφιες του σαιτ και την Βικυ την ειχα παρει με αρνιτικες αναμνησεις πριν ενα μηνα περιπου! Ρωταω την τσα2 αν η Βικυ ειναι η γνωστη Πολωνεζα, μου απανταει ναι! Λεω ευχαριστω και της ζηταω να δω την Μαριζα! Η Μαριζα δεν μου εκανε το κλικ σαν εμφανιση ετσι ειπα να φυγω! Προχοραω προς την εξοδο απο το τεραστιο σαλονι και βγαινει και η Βικυ! Με προλαβαινει και με ρωταει γιατι φευγω και της απανταω τι ρωτας δεν με θυμα την τελευταια φορα πως με ξεπεταξες; Γιαυτο φευγω! Μου απανταει οχι δεν σε θυμαμαι εξαλου δεν μπορω να τους θυμαμαι ολους! Ολα αυτα βεβαια στα αγγλικα! Της απανταω εγω θυμαμαι γιαυτο και φευγω! Η Βικυ εχω ξανα πει οτι ειναι μια πολυ ομορφη κοπελα που σε κερδιζει με την εμφανιση της για να περασεις μαζι της στο δωματιο. Εμενα ομως αυτο που με εκανε να ξαναπερασω μαζι της ενω ειχα φαει φολα την τελευταια φορα ηταν το βλεμμα της με τα καταγαλανα ματια της και το υφος που πηρε και μου ειπε ''dont leave I will take good care of you!'' Αυτο ηταν, λυγισα! Δινω τα λεφτα στην τσα2 και περναω! Κανω το ντουζακι μου να φρεσκαριστω και περιμενω την Βικυ να ερθει. Ερχεται λοιπον και ξεκιναμε!!! Σηκωθηκα ορθιος , στο κρεββατι και της ζητησα να μου τον παρει στο στομα της, δεν αρνηθηκε και ξεκινησε μια πιπα για σεμιναριο! Χωρις βιασυνη με εντονο γλυψιμο και αρκετο σαλιο και βεβαιως ιδιαιτερη περιποιοιση στα. μπαλακια! Εκει μου προσφερε και ενα ισπανικο με τα υπεροχα φυσικα βυζια της! Με ειχε καβλωσει απιστευτα οποτε της ειπα να μου τον αφησει λιγο και να ασχοληθω εγω μαζι της. Αρχισα να την γλυφω και αυτη σπαρταραγε απο καβλα! Δεν την χορταινα με τιποτα, ενω ειχα ειχα χωσει την μουρη μου και δεν ξεκολαγα, μου λεει να γυρισω γιατι τον ηθελε να τον ξαναπαρει στο στομα. Ετσι και εγιτνε, ενω ηταν αυτη ξαπλωμενη πηγα εγω απο πανω και ξεκινισανμε 69. Μετα ηρθε η ωρα να φορεσω τον σκουφο για να μπω μεσα της. Αρχισαμε με το παραδοσιακο ιεπαποστολικο οπου εισεπραξα και γλωσσοφιλα! Μου λεει ''enough, just fuck me!'' Την γυρναω στα τεσσερα και αρχιζω να την σφυροκοπαω, λαχανιασα τοσο πολυ που ξαπλωσα και της ειπα ''you fuck me'' Ανεβηκε απο πανω μου και με λυσσα ανεβωκατεβαινε το καβλι μου, οπου εκει ηρ θε το τελος!!! JOKER λοιπον για μενα γιατι περασα φανταστικα εκει που δεν το περιμενα! Ειπαμε να γραφουμε και τα καλα και τα κακα! Μετα τον αγωνα που δωσαμε καθησαμε λιγο ιδρωμενοι και οι δυο και τα'παμε. Της ειπα θα ξαναρθω συντομα αμα ειναι να περναω ετσι μαζι σου! Μου ειπε οτι ειναι η τελευταια της μερα και θα παει στην πατριδα της γιατρεις εβδομαδες και θα επιστρεψει και θα με περιμενει να παω και οτι αυτη την φορα θα με θυμαται, και μου ζητησε συγνωμη αν με απογοητευσε την τελευταια φορα διοτι ειχε καποια θεματα που την αποσχολουσαν! Αυτα ,Βικυ σε περινμενω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 27, 2014
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2014
Καλά, αυτή δεν είχε πει ότι θα σταμάταγε; Χμμμ;
P
px75
12 Ιουνίου, 2014
απο την προηγουμενη κριτικη σου: "Ε λοιπον οχι και απο μενα Βικυ,ποτε ξανα!"

απο την τελευταια: "αυτο που με εκανε να ξαναπερασω μαζι της ενω ειχα φαει φολα την τελευταια φορα ηταν το βλεμμα της με τα καταγαλανα ματια της και το υφος που πηρε...."

Γλώσσα
12 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ποτε μην λες ποτε!!!Μεγάλο χαμόγελο
A
alkmar
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3