Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 36 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
3η φορα λοιπον μεσα σε συντομο χρονικο διαστημα στη μικροσκοπικη πιτσιρικα Αντριαννα η οποια πλεον ειναι ενα στανταρακι για μενα.40ε και παλι για γυμνο με 69.Βεβαιως με θυμοταν οποτε απο το σαλονι μου αρχισε τις γλυκες χουφτωσα κι εγω το κωλαρακι της,την σηκωσα στον αερα και διαφορα τετοια χαριτωμενα...

Με την εισοδο της στο δωματιο της εβγαλα το βρακακι σηκωθηκα ορθιος και την πηρα αγκαλια στον αερα με τα ποδια της τυλιγμενα στη μεση μου.Ακουμπουσε ο πουτσος στο μουνακι και εκανα σα να τη γαμαω κανονικα.Η πουτσα ειχε γινει καγκελο την ξαπλωσα στο κρεβατι και επεσα πανω της οπου ειχαμε ατελειωτες αγκαλιες και γλωσσοφιλα.Της εριξα μπολικο πουτσοτριψιμο στο μουνακι και στην κωλοτρυπιδα και μετα την γυρισα μπρουμυτα οπου εγλειψα με μανια τη σφιχτη και φρεσκοπλυμενη νεανικη σουφρα της ενω συγχρονως εσφιγγα με πολυ δυναμη τα μικροσκοπικα βυζακια της απο μπροστα.
Γλειφομουνι στο ομορφο μουνακι της και 2 δαχτυλα μεσα.Πηγα να της βαλω και ενα δαχτυλο στον κωλο αλλα αυτη τη φορα αρνηθηκε δυστυχως Θυμός

Ε αφου εγινε το παιχνιδι για πολυ ωρα ετσι οπως ηταν ξαπλωμενη ανεβαινω εγω απο πανω της για 69.Της τον βαζω στο στομα κι εγω σκυβω παλι στο μουνακι της.Κανω πως της γαμαω το στομα αλλα εβαζε οριο με το χερι της δε μπορουσε να τον φαει κανονικα.Ε ξαπλωνω κανονικα για πιπα την οποια κανει πολυ καλα με εμφαση στο πουτσοκεφαλο,οχι ιδιαιτερα βαθια αλλα με καλο τεμπο και καυλωτικα νεανικα μμμμμ....

Εχω μια πουτσα καγκελο οποτε την λεω σηκω ορθια.Την σηκωνω παλι αγκαλια τυλιγεται στη μεση μου,τον βαζει μεσα και αρχιζει ενα τρελο εναεριο καβαλημα με μενα να κοιταω το σκηνικο πισω στον καθρεφτη κρατωντας την απο τον κωλο.Οπως εχω πει τα κιλα της και ο σωματοτυπος της ευνοουν πολυ μια τετοια σταση χωρις να κουραζεσαι.Το θεμα ειναι ομως οτι επειδη εχει πολυ στενο μουνακι και ανεβοκατεβαινε σαν τρελη καπου καπου μου γλιστρουσε λιγο προς τα κατω με ολο το βαρος της πανω στον πουτσο μου και φοβηθηκα μη μου τον σπασει ΣπασίκλαςΣπασίκλας
Ξαπλωσα στο κρεβατι και την ανεβασα απο πανω οπου τον επαιρνε ολον μεσα πανω κατω ενω συγρονως εσκυβε πανω μου και με φιλουσε και μου εγλειφε τις ρωγες.Μετα την εστησα πισωκολλητο οπου και παλι χτυπιοταν μπρος πισω με δυναμη,μετα ξαπλωτο πισωκολλητο και μετα τη γυρισα κανονικα απο μπροστα οπου τη γαμησα σε αργο τεμπο και εφτασα στο γνωστο κτηνωδες και κραυγαλεο χυσιμο μου Χαμόγελο
Λιγες αγκαλιτσες ακομη λιγο μπλα μπλα και αποχωρησε.Συνολικος χρονος γυρω στα 25 λεπτα.

Συμπερασμα...ειναι πλεον στανταρακι για μενα.Κανει τα παντα,διαθετει καλη τεχνικη,γουσταρει βρωικο παιχνιδι και μπορεις να την κανεις ο,τι θες λογω σωματοτυπου.Σιγα σιγα μαθαινει και καλυτερα τα Ελληνικα οποτε το μελλον της ανηκει εφοσον μεινει για καιρο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.454
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2014
ωραιος man,+ απο μενα.Κατσικογάμης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1