Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 493444
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη για άλλη μια φορά σε ένα από τα αγαπημένα μου studio λόγο θέσης αλλά και ωραίων στιγμών......
Αυτή την φορά στόχος μου το δοκιμασμένο δίδυμο Μόνικα + Κωνσταντίνα.....
Άφιξη λοιπόν αρκετά μετά τα μεσάνυχτα και παρκάρισμα στο ιδιωτικό παρκινγκ του καταστήματος.......
Τα κορίτσια της βάρδιας όπως είπαμε Κωνσταντίνα + Μόνικα δυο μελαχρινές κοπέλες γύρω στ 25-26 αρκετά όμορφες και με ωραία σώματα και καλές αναλογίες ...........
Πέρασμα στο δωμάτιο λοιπόν όπου τα πάντα είναι καθαρά και υπάρχουν και όλα τα απαραίτητα πετσέτα προσώπου , πετσέτα μπάνιου , παντόφλες και όλα σφραγισμένα και πεντακαθαρα.Το δωμάτιο αρκετά μεγάλο ,με μεγάλη τηλεόραση και μεγάλο καθρέφτη.
Μετά απο λίγο ήρθαν και τα κορίτσια τα οποία εκείνη την ημέρα ήταν αρκετά ευδιάθετα και με πολλή όρεξη για πλάκα και χαβαλέ.....
Κουβεντούλα και αρκετά παιχνίδια και από της δυο αλλά και μεταξύ τους , αρκετά χάδια και φιλιά και δεν άργησα να φτιαχτό και εγώ χιχι , έξαλλου η θέα από όλες της μεριές ήταν αρκετά καλή......Στοματικό εναλλάξ και απο τα δυο κορίτσια που το έχουν καλά το θέμα ,βαθύ και υγρό ........
Στο σεξ πολλή καλή συμμέτοχη και απο τις δυο με πολλές ενναλαγες στάσεων και ταυτόχρονα γλειψίματα απο μεριάς μου μια στην μια μια στην άλλη. Τα κορίτσια αρκετά καθαρά και περιποιημένα........Πρόθυμες και χαμογελαστές δεν μου χάλασαν κανένα χατίρι σε οτι ζήτησα και πολλές φορές αλλάξαμε πειράγματα μεταξύ μας ........Πολλή ευχάριστο το όλο κλίμα γενικός και το τέλος δεν άργησε να έρθει και πως να κρατηθείς μάλιστα με δυο τέτοια μωρά στο κρεβάτι σου........
Μια πάρα πολλή καλή εμπειρία για μια ακόμη φορά ένα μπράβο σε αυτά τα κορίτσια...
Φεύγοντας η κυρία της υποδοχής μας έδωσε κάρτες δωρεάν ποτού για strip club τις οποίες και χρησιμοποιήσαμε ......... όπως έχω ξαναπεί αρκετά έξυπνη κίνηση απο μεριάς τους σε περίοδο κρίσης........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Κωνσταντίνα
POPEYE
Μέλος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Thanasis33100

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού