Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267060
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λατρεμένοι μου φίλοι , χαιρετώ.ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Αχ καί πάλι άχ , γαμώ τήν κρίση ..........
Υστερα λοιπόν άπό τίς μεγάλες άφραγκίες μου , ήρθε ή ώρα μετά άπό μεγάλη διάρκεια ένδελεχούς σκέψεως νά βγώ στή γύρα γιά έρανο γιά νά μπορέσω νά βρώ τό πολυπόθητο πενηνταευρο τό όποίον θά μού έξασφάλιζε μία άξιοπρεπή είσοδο σέ ένα οποιοδήποτε οίκο.
Πέρνοντας λοιπόν τό λεωφορείο ξεκίνησα γιά Παγκράτι , καί συγκεκριμένα γιά άθανασίας 3 όπου κατά καιρούς είχα περάση όμορφα.
Νάμαι λοιπόν νά κάθωμαι στό μικρό άλλά όμορφο σαλονάκι ..... ή κυρία πού δούλευε σήμερα ήτανε ή κυρία Σάντυ , μία όμορφη ξανθια παρουσία άρκετα ψυλή , βέβαια παίζη ρόλο καί τό 25ποντο τακούνι χα χα χαααα. στήθος σίγουρα τριαράκι καί όπως διαπιστώθη στήν πορεία μέ εξαιρετική έπιδερμική ύφή , ναζιάρικο βλέμα , χωρίς περιτά κιλά , μιά κοπέλα λοπόν πού σίγουρα δέν περνάη άπαρατήρητη.
Τό πρόγραμμα όπως μού έξήγησε ή ύποδοχή τού καταστήματος , περιελάμβανε καί πρωκτικό ....... μπάΑΑΑΑΑΑΑ Δημητράκη μέ τό ζόρι μάζεψες τό 50άρι καί μάλιστα σέ κέρματα (ΡΕΖΙΛΕΕΕΕ), πού βλέψεις λοιπόν γιά ΡΕΤΙΡΕ ................
Προχώρησα λοιπον δίνοντας τό άντίτιμο ( σέ κέρματα ) πού είναι τά χρόνια πού δέναμε τά σκυλιά μέ τά λουκάνικα άχχχχχχχχχχχ ΓΑΜΑΤΑ........ στό μπάνιο γιά ένα τελευταίο φρεσκάρισμα , μέ έπιασε βλέπης καί στό δρόμο ή ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΉ ΒΡΟΧΗ , καί εισήλθα στό δωμάτιο περιμένοντας στήν κυρία Σάντυ , όλιηγόλεπτη άναμονή καί ή Σάντυ κατέφθασε.
Ερχόμενη κοντά μου , τό αίμα μου άρχισε νά ξεφευγη άπό τούς 37 βαθμούς καί νά έχει άνουσα πορεία , ή αύρα τής Σάντυ καί ή φρεσκάδα πού άνεδυε τό σώμα της δέν άργησε νά μέ κάνη ΠΥΡΑΥΛΟ.......... ήρεμησε άγόρι μου μήν έχουμε πρόωρα άτυχήματα λέω στόν εαυτό μου, μάλον τό είπα φωναχτα γιατί ή άπάντηση τής Σάντυς ήτω άμεση ......
Δέν θά τό επιτρέψω έγώ άπάντησε , καί ξεκίνησε φιλάκια αίσθησιακά καί ψιθυριστές κουβεντούλες ,,,,,, τί τά θέ τί τά γυρεύης ή καυλα μου είχε πιάση ταβάνι λίγο άκόμη καί θά έχυνα, ή αύρα καί ή ζεστασιά πού βγάζη ή κυρία αύτή είναι κάτι τό απροσδιόριστο ....... ήσυχία , ήρεμία , αίσθησιασμός , σκέτη τρέλλλλλλλλα.
Μέ δική μου πρωτοβουλία , πέρασμα άσπίδας ...... ήθελα νά άπολαύσω τό εξαίσιο στήθος καί φέρνοντας τήν Σάντυ άπό πάνω μου τά έκανα κλάφτα χαράλαμπε , μέ τό πού έγινε ή διείσηση στό ύπέροχο αίδείο άρχισα νά εξπερματώνω καί νά σπαρταράω άπό καύλα .......
Τί άλλο νά πώ , τί άλλο ...... αυτό μού έχει κι άλλες φορες συμβή ή πρόωρη έξπερμάτωση...
Απλά τό έχω άποδόση στόν αίσθησιασμό τής έκάστοτε κυρίας.
Τέλος πάντων αύτα τά όλίγα φίλοι μου λατρεμένοι .
Βέβαια θά ξαναπάω στό Αθανασίας γιά τήν Σάντυ , γιατι .....
ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ..........
Ούτε τό μουνάκι της νά γλύψω.........Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Αύτά τά πολύ ΟΛΙΓΑ φίλοι μου γιά τήν κορασσσσίδα Σάντυ!!!!.........
Βέβαια λατρεμένοι μου φίλοι ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση..
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάντυ
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.547
Πόντοι:
21.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panagos7, PSAXTIRI, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2014
-1... Γλώσσα
29 Μαΐου, 2014
Πυ πυ πυ πύραυλος Σπασίκλας Σπασίκλας ! άχ ρε Παντρόν δεν ξέρεις τι έχασες με το Σαντάκι ΈρωταςΈρωτας ! δεν πειράζει την επόμενη φορά Μεγάλο χαμόγελο ! + 1 απο μένα
29 Μαΐου, 2014
ωραια κριτικη ρισπεκτ μαν
D
denexwonoma
30 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μού όφείλης μιά εξήγηση μπιλυ.
γιά αυτό.
30 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα στην δώσω από κοντά...δεν έχει σχέση με εσένα...Κουλ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5