Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156986
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη μου κριτικη παρα την μακραιωνη Γερο-μύστης (20ος και 21ος αιωνας) πειρα στο χωρο. Στο χωρο λοιπον εχω καταλαβει οτι και να σου πουν μπορει η διαθεση και η χημεια που εχεις με την εκαστοτε παιζει ρολο. Καποιες βεβαια ειναι ευδιαθετες και εργατικες πιο συχνα. Γκομενες με μεγαλα βυζια ωσαν την Εβελινα ειναι γενικα γκαυλωτικες στην εμφανιση και σε προδιαθετουν να περασεις. Παλιος οπαδος λοιπον επισης ευδιαθετων και εργατικων κοριτσιων οπως η μιλφ Νικολ η οποια δυστυχως μας εγκατελειψε και ειχε και τα χρονακια της ή της Νταϊανας η οποια ομως εβαλε αρκετα κιλα οποτε επεσε κατηγορια επελεξα οτι πιο καυλοτικο ευρεθει εις την λαϊκην τιμην των 30 ευρω. η επισκεψη βραδυνη λοιπον στον δευτερο οικο και υποδοχη απο την κοντουλα υπηρεσια με τα μεγαλα βυζια, ρωσσιδα και ευγενικη αυτη ποτε δεν ειρωνευτηκε ή στραβοκοιταξε παροτι με βλεπει συχνα... σκαει μυτη και το μωρο 20-25 χρονωνε εκ Ρωμανιας βυζαντινη αυτοκρατορια. δινω το εισητηριο και περναω. Μπαινει μεσα με χαμογελο ισως με θυμηθηκε που περασε και παλιοτερα ή προσποιηθηκε οτι με θυμηθηκε και μετα κανα δυο κουβεντουλες αρχιζει το τριψιμο πανω μου και τα βυζια στην μουρη-παραδεισος Μεγάλο χαμόγελο . κατεβαινει παρακατω και αρχιζει την πιπα αρκετα καλη με γλειψιμο της γυρω περιοχης οποτε εγινα τουρμπο. στασεις καναμε αλλες δυο ιεραποστολικο και πισωκολλητο οπου το κολαρακι της ανοιγει στα δυο και εγω ενα κεφαλι κοντυτερος τεντονομουν να χουφτωσω και τις βυζαρες μπροστα Κατσικογάμης . Μουγκρισα κατα το χυσιμο. Η κοπελα δεν μου φανηκε βιαστικη αλλαξαμε κανα δυο κουβεντουλες σταυρωτο ασπασμο και εις το επανειδειν. οι βαθμολογιες ειναι οι μεγαλυτερες που μου επετρεψε το σαητ λογω οτι ειναι πρωτη μου κριτικη αλλα το κειμενο ειναι διαφωτιστικο.
Απο λαθος εγραψα αυτην την κριτικη για αλλο στουντιο το σωστο ειναι αυτο καζα ντα αμορε και οχι καζα ντι ιρενε μπλεξαμε τα ιταλικα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Υπηρεσίες
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού