Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 162115
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξανα στην Νταϊανα μετα απο 1,5 χρονο και οπως εχω πει την εχω αδικησει παρα πολυ...Μια υπεροχη γυναικα που δε μου χαλαει χατηρι κι ομως δε την επισκεπτομαι.Tελοσπαντων σημερα την ενημερωσα μεσω fb οτι θα παω οποτε με υποδεχτηκε στο σαλονι με θερμη και φυσικα περασα αμεσως στο δωματιο για το προγραμμα 69 με γυμνο τσιμπουκι.

Αν και ειχαμε πολλα να πουμε,δεν κρατηθηκα και με την εισοδο της στο δωματιο την τραβηξα κατευθειαν πανω μου στο κρεβατι οπου την αγκαλιασα με μανια και φιλησα τον τρυφερο λαιμο της.Ηθελα να τη νιωσω πανω μου να παρω τη μυρωδια της και να παραδοθω στην αγκαλια της.Αμεσως αρχισε να φτιαχνεται κι αυτη,να με χαϊδευει να με φιλαει στο λαιμο και μου χωνει τα δαχτυλα της στο στομα.Ρουφηξα τις βυζαρες της και μετα της ειπα οτι ημουν πολυ κακο παιδι που δεν την επισκεπτομαι συχνα και θα πρεπει να με τιμωρησει...οποτε με αρχισε στις σφαλιαρες.Εχει βαρυ χερι ομως η ατιμη οποτε την σταματησα σχετικα γρηγορα.
Μετα την ξαπλωσα στο κρεβατι την εβαλα καπως πλαγια και ανοιξε τα ποδια της για να απολαυσω τη σουφρα και το μουνι της.Επεσα με μανια στην κωλοτρυπιδα την οποια εγλειφα ασταματητα σαν τρελος και βογγουσα.Περιποιηθηκα και το μουνακι οπου εκει καυλωσε για τα καλα και μου παραδοθηκε οριστικα.

Ξαπλωσα πανω της για νεες αγκαλιτσες και φιλια,με τραβουσε κι αυτη με δυναμη πανω της να ενωθουν εντελως τα κορμια μας.Ο πουτσος ειχε γινει καγκελο οποτε της εριξα και μπολικα πουτσοσκαμπιλα στο μουνι και στην κωλαρα της.
Με ξαπλωσε ανασκελα για πιπα,ξεκινησε με ενα αργο και χαμηλο αρχιδογλειψιμο και μετα ενα ενα τα μπαλακια μεσα στο στομα.Εγω παρακολουθουσα το θεαμα απο πανω στον καθρεφτη που εχει στο ταβανι Σπασίκλας
Πιπα τελεια αρχικα στο πουτσοκεφαλο με σωστο τεμπο και πιεση και στη συνεχεια το γνωστο απολυτο deepthroat της Νταϊανας οπου τον παιρνει ολον μεσα για πλακα και σιγα σιγα ανεβαζε ρυθμο και βογγουσε κιολας συγχρονως με την εξαφανιση.

Καπου εκει καυλωσα πολυ και ηθελα να τη γαμησω να νιωσω τη ζεστασια του μουνιου της για να εισπραξω την απαντηση "μα γιατι βιαζεσαι ακομα δεν εκανα τιποτα"...αν υπαρχει αλλη ιεροδουλος που σας το εχει πει αυτο παω πασο.
Τελοσπαντων την εστησα απο κατω,τον εχωσα ολο μεσα και τη γαμουσα αργα αργα για να την απολαμβανω με πολλες εκρηξεις παθους και εντασης οπου κολλουσαμε και σφιγγαμε τα κορμια μας με ολη μας τη δυναμη,γλειφαμε τις ρωγες μας,τριβαμε τις μυτες μας σαν τους Εσκιμωους,ρουφουσα το λαιμο της με δυναμη...και γαμουσα και γαμουσα οσο ηθελα με το ρυθμο μου και ξαφνικα ενιωσα το μουνι της να με πλημμυριζει απο κατω...και εχωνα και εχωνα και εφτασα σε ενα χυσιμο απο τα λιγα με πολυ δυνατες κραυγες οπου για μερικα δευτερολεπτα ψιλοζαλιστηκα κιολας απο τη καυλα...με τραβηξε στην αγκαλια της να ξεκουραστω μου ελεγε γλυκολογα με χαϊδευε.
Μετα ξαπλωσα στο κρεβατι κι αυτη διπλα μου οπου με πηρε αγκαλιτσα και πιασαμε την κουβεντα για διαφορα θεματα αλλα και για το σαϊτ

Συμπερασμα...τι να πω τωρα...αυτη η γυναικα ξεπερναει την εννοια της ιεροδουλης,σε κανει να νιωσεις τοσο ομορφα που ξεχνας οτι εισαι σε μπουρδελο.Ειναι αρχοντογυναικα με εντονη προσωπικοτητα,διαθετει τελεια τεχνικη,δε την απασχολει καθολου η ωρα,ειναι παντα γλυκεια και προθυμη.Ηταν ενα απο τα γαμησια η ενταση του οποιου δε μπορει να περιγραφει μεσα σε μια κριτικη.Οσοι δε τη γνωριζουν επιβαλλεται να την μαθουν

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.448
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2014
αψογος....φυσικα +1
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1