Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824158
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη χτες το απογευμα στο 104 μαζι με τον φιλο μου.Φτανουμε γυρω στις 7 και 15 και μας υποδεχεται η Αντζελα.Την χαιρεταμε και μας βαζει τα ποτακια μας.Υστερα λιγο κουβεντουλα και μετα μας αφησε για να παει μεσα.Οι κοπελες ηταν απασχολημενες.Κατεβαινει το Δεσποινακι το οποιο ειχε τζακουζι και χαιρεταει εμενα και τον φιλο μου.Υστερα οι κοπελες πηγαν σε αλλους πελατες που περιμεναν και εμεις περιμεναμε να ερθει η σειρα μας.Αφου τελειωσαν οι κοπελες και με τους αλλους πελατες μου λεει η μικρη "εφτασε η ωρα σου".Ο φιλος μου επελεξε την Αναστασια και εγω το Δεσποινακι.Ανεβαινω στο δωματιο 3,ξεντυνομαι και κανω το ντουζακι μου.Στη συνεχεια καθομαι στη καρεκλα του δωματιου και περιμενω το Δεσποινακι.Υστερα απο κανα 10λεπτο ερχεται η ΚΑΥΛΑ και ξαπλωνω στο κρεβατι.Τα ειπαμε για λιγο και υστερα βγαζω το μποξερακι μου για να ξεκινησουμε.Φιλακια στο λαιμο,στο στηθος και στο μαγουλο απο το μωρο.Υστερα της γλυφω τα ΤΕΛΕΙΑ βυζακια της.Εν συνεχεια παλι φιλια απο το μωρο και αφου ειχα φτιαχτει περασμα προφυλακτικου για στοματικο.Αρχιζει το Δεσποινακι ενα ΤΕΛΕΙΟ στοματικο ενω στη συνεχεια ανεβαινει πανω μου για 69.Οση ωρα μου εκανε στοματικο εγω εγλυφα το ΤΕΛΕΙΟ και ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ μουνακι της.Υστερα η μικρη ξαπλωνει και συνεχισα το γλυψιμο αφου δεν την ειχα χορτασειΚουλΥστερα ξεκινημα της δρασης.Πρωτα ιεραποστολικο,μετα η μικρη μπρουμητα και εγω απο πανω και υστερα εκ νεου ιεραποστολικο για να με βρει ετσι το τελος.Σε ολη την διαρκεια του σεξ,πολυ παθος,φιλια σε λαιμο και στομα,και πικαντικα λογια απο την Δεσποινα.Αφου τελειωσαμε τα ειπαμε λιγο,υστερα το μωρο ντυθηκε και αφου με φιλησε κατεβηκε.Ντουζακι εγω,ντυνομαι και κατεβαινω για να πιω ενα ακομα ποτο.Μετα απο λιγο κατεβαινει και ο φιλος μου εμφανεστατα ικανοποιημενος και αφου τα ειπαμε για λιγο με την Αντζελα χαιρετισαμε και τα κοριτσια και φυγαμε.Αλλη μια ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ εμπειρια με την Δεσποινα

υ.γ δυστυχως δεν μπορω να βαλω υψηλοτερες βαθμολογιες αφου το συστημα δεν με αφηνειΛύπη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2014
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Ragnar Lodbrok
Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2014
"υ.γ δυστυχως δεν μπορω να βαλω υψηλοτερες βαθμολογιες αφου το συστημα δεν με αφηνει"Λύπη

Είσαι "ψάρακας" σαν μέλος με αυτό το προφίλ Τζον...σιγά-σιγά...Γερο-μύστηςΚατσικογάμης
22 Μαΐου, 2014
Σας βοηθησε αυτη η κριτικη?ΟΧΙ

ειναι μαλακας αυτος που την εγραψε?ΝΑΙ
22 Μαΐου, 2014
χα χα Μεγάλο χαμόγελο !!ωραιος ο Ποτο! -1 και απο εδω!!Βοηθηθηκα τρομερα και εγω Μεγάλο χαμόγελο
22 Μαΐου, 2014
αυτή η κριτική πρέπει να φωτογραφηθεί και να μπει σε ειδικό κάδρο...άκου 1/19 στην ψηφοφορία...Κεφάλι σε τοίχο!
22 Μαΐου, 2014
χαλαρωσε λαγε...στην πρωτη κριτικη για το τζακουζι πηρε 1/36
23 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιαννάκη,σου έχω πει 500 φορές να ηρεμήσεις...αλλά δεν ακούς... Να τα αποτελέσματα...Γερο-μύστης
Φιλικά στο λέω...
23 Μαΐου, 2014
Κε Ἀντισθένη ἀφήσατε τὰ παιδία νὰ ἐξυμνίσωσιν τὸ ἴδρυμα. Εἰδικῶς διὰ τὸ τσαρδὶ τῆς κας Ἄντζελας νὰ ἁρθῶσιν οἱ περιορισμοὶ εἰς τὴν βαθμολογίαν διὰ τὰ νέα μέλη. Πῶς θὰ πραγματοποιηθῇ ἡ μεταφορὰ κεφαλαίων ἐκ τῶν θυλακίων τῶν ἀφελῶν;
B
bakalhs
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7