Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824447
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχοντας λιγο χρονο περασα αποτο συγκεκριμενο μαγαζι ειχε δυο κοπελες απλα η μια ηταν απαχσολημενη ετσι πηρα την Μπετυ ηρθε στο δωματιο μετα απο 10 λεπτα και κατευθειαν με βουτηξε και αρχισε να με πασπατευει μεχρι που καυλωσα πολυ.Σε μια φαση που ημουν ετοιμος για μαχη μου λεει να μου κανει μασαζ και ενοειτε δεχτηκα,με αλοιψε με λαδι και αρχισε.Ηταν πολυ ωραια μετα απο 10 λεπτα επεσε απο πανω μου και μου εκανε το καλυτερο βυζομασαζ επειδη εχει και τα προσοντα μου εγινε μπετο η πουτσα την γυρισα και της πατησα ενα γλυφωμουνι μετα ηρθε η σειρα της πιπα σκουφατη αν και προτιμω χωρις,ανοιξε τις μπουταρες της και της τον εβαλα εκει ξενερωσα λιγο γιατι ηταν σαν να γαμουσα την στρατοσφαιρα κενο αερος εντελως και ετσι μου επεσε ξεκινησε παλι πιπα ηρθα στα ισια μου και τις ειπα αμεσως για πισω τρυπα αρχισε προεργασια με λυπαντικο και την γυριζω στο πλαι ευτυχως ο κωλος ειναι σε καλη κατασταση εμπενα σιγα στην αρχη να της παρω τα κενα και μετα εβαλα τα ποδια της προς το ταβανι βουτηξα τις μπουταρες της και τις περασα στους ομους και μου ειπε με καυλωμενη φωνη σκισε μου την κωλαρα μου εκει καρφωσα πρωτη και αρχισα να βαραω κοφτες για κανενα 5 λεπτο μεχρι που εχυσα μεσα στην κωλαρα της. Συμπερασμα ειναι πολυ καλη στην δουλεια της και αξιζε τα λεφτα της!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2014
Κόστος συνάντησης ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1