Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267060
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπόν καιρό τώρα έβλεπα τις φωτογραφίες της Μιρέλας στο site αλλά οι βάρδιες που εργαζόταν δεν εξυπηρετούσαν για μία "αναγνωριστική" επίσκεψη.Πέμπτη απόγευμα και μίας και βρισκόμουν στο Παγκράτι πέρασα μία βόλτα για τη δω από κοντά...
Παρκάρισμα με λίγη δυσκολία αλλά τελικά βρήκα στο παράλληλο δρόμο.Με υποδέχτηκε η υπηρεσία και μου παρουσίασε τη κοπέλα.Ξανθιά με σχετικά καλό σώμα με ενισχυμένο στήθος,μέτριο πρόσωπο και λευκή επιδερμίδα.Μίας και είχα την επιθυμία να την γνωρίσω καιρό και ενώ δεν με εντυπωσίασε τόσο από κοντά το ρίσκαρα και πέρασα στο δωμάτιο με την επιλογή του απλού προγράμματος.

Ένα ντουζάκι στο μπάνιο που διαθέτει το στούντιο και γρήγορα γρήγορα στο δωμάτιο.Λίγα λεπτά αναμονή και να σου η Μιρέλα.Πρώτη εντύπωση απογοητευτική...Δεν γνωρίζει καθόλου ελληνικά αλλά ούτε αγγλικά...Μπήκε στο δωμάτιο και κατευθύνθηκε προς το χώρο που έχει τα μωρομάντηλα,έβγαλε ένα σκούπισε τα χέρια της,έβγαλε το σετ εσωρούχων και ξεκίνησε να με χαιδεύει στο σώμα.Πήγα και εγώ να κάνω το ίδιο και αμέσως πήρε το προφυλακτικό,το τοποθέτησε και ξεκίνησε το στοματικό...Άπειρο στοματικό με χρήση χεριού και διάρκεια δευτερολέπτων...Για καραμέλωμα και περιποίηση της ευρύτερης περιοχής,ούτε λόγος!

έναρξη στο σεξ με αυτή από πάνω να κινείται σε χαλαρούς ρυθμούς και χωρίς συμμετοχή.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου κάπως εκεί τα πράγματα ήταν έλαχιστα καλύτερα ως προς το στήσιμο.Γύρισμα σε ιεραποστολικό και προσπάθεια έστω για κάποιο πεταχτό φιλί αλλά ούτε στα όνειρα...Με γυρισμένο το κεφάλι της στο πλάι συνεχίσαμε μέχρι κάποια στιγμή που ήρθε το τέλος.

Μάζεψε τα εσώρουχά της και αποχώρησε από το δωμάτιο όπως και μπήκε...

Μία συνάντηση που δεν έχει να μου αφήσει τίποτα.Μία κοπέλα που μάλλον είναι φρέσκια στη δουλειά και δεν γνωρίζει αρκετά πράγματα που μπορεί να ικανοποιήσουν το παρτενερ της.

Δεν έχω κανένα παράπονο από το μαγαζί καθώς το είπα και στην υπηρεσία στην έξοδό μου πως δεν πέρασα καλά.Στο μαγαζί αυτό έχω περάσει πολλές φορές καλά,αλλά θέλω να είμαι ειλικρινής πως αυτή η φορά ήταν απ'τις πιο άσχημες...

Αυτά για την εμπειρία μου με τη Μιρέλα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.780
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2014
Είδα τις φωτό...χοντρή φαίνεται.. Πως την πάτησες έτσι,έπρεπε κάποιοι να σε έχουν προειδοποιήσει...ως όφειλαν! Δεν πειράζει,πάμε παρακάτω... Γερο-μύστης
09 Ιουνίου, 2014
Χοντρή δεν είναι αλλά είναι κρύα...Πάμε παρακάτω όπως το λες...!
09 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ Χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3