Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 493208
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καιρό τώρα από τις φωτογραφίες στο ίντερνετ είχα σταμπάρει τη Νικόλ του συγκεκριμένου ομίλου καθώς μου φαινόταν ιδιαίτερα ελκυστική. Δεν είχα καταφέρει να τη δω μέχρι το προηγούμενο Σάββατο οπότε και εντυπωσιάστηκα ιδιαίτερα. Μελαχροινή κοπέλα, με ίσια μακριά μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο, φυσικό 2άρι στήθος, ωραίο κορμί αδύνατο, καλοσχηματισμένη περιφέρεια και πόδια περιποιημένα και καλλίγραμμα. Φιλική και χαμογελαστή μας σαλονάρισε και πήγε για μπάνιο. Έτσι ο στόχος είχε "κλειδωθεί"....Παρασκευή απόγευμα με το συνάδελφο mpouzoklidos κατευθυνθήκαμε προς το συγκεκριμένο ίδρυμα με στόχο τη "στενότερη γνωριμία" μας. Υποδοχή από την ευγενέστατη υπηρεσία και παρουσίαση της Νικόλ. Το ίδιο ωραίο χαμογελαστό και ωραίο σαλονάρισμα, οπότε δεν το πολυσκέφθηκα και μπήκα δωμάτιο με πρόγραμμα 70 ευρώ για το αγαπημένο μου 69.

Το δωμάτιο πεντακάθαρο, σε αποχρώσεις του μωβ, μεγάλος επιτοίχιος καθρέπτης, διπλό άνετο κρεβάτι, καλόγηρος για τα ρούχα και ντουζιέρα και σφραγισμένη πετσετούλα. Γρήγορο φρεσκάρισμα και μικρή αναμονή μέχρι να έρθει η Νικόλ. Η είσοδός της έγινε σε σύντομο χρονικό διάστημα και με άνεση και ηρεμία μιλήσαμε αρχικά και αστειευτήκαμε για να σπάσει ο πάγος ενώ τη βοήθησα να αποχωριστεί τα εσώρουχά της και της έκανα ένα απαλό μασάζ για να χαλαρώσει κάτι που στη συνέχεια μου το ανταπέδωσε αρκετά βιαστικά και χωρίς ιδιαίτερη φροντίδα.

Εντελώς άκομψα μου λέει να γυρίσω για να κάνει "αυτά που πρέπει"(αμάν είπα από μέσα μου)...Ξεκίνημα με τυπικό τρίψιμο πάνω στο πέος μου με το αιδοίο της, με κίνηση μπρος πίσω, μέχρι ας πούμε να έρθω σε κατάσταση στύσης. Αλλά το έκανε άγαρμπα και τυπικά και είχαμε το ακριβώς αντίθετο αποτέλεσμα...Στη συνέχεια φιλάκια στο σώμα μου μέχρι να φτάσει στην γεννητική μου περιοχή. Ανοίγει το προφυλακτικό και μου το περνάει σε ημίσκληρο πέος κατευθείαν χωρίς κανένα περαιτέρω παιχνίδι ή ενασχόληση με την ευρύτερη περιοχή. Γρήγορο και έντονο στοματικό, με συνεχή κίνηση μονότονη κίνηση πάνω κάτω...Άντε και λίγο κοπάνημα στη γλώσσα της κατόπιν δικής μου πρωτοβουλίας. Τα μηνύματα τα είχα λάβει αλλά είπα μπας και σώσω την παρτίδα...Την τραβάω προς το κεφάλι μου για να τη γλείψω, και έκατσε με όλο της το βάρος πάνω στο πρόσωπό μου, γεγονός που δεν μου επέτρεπε να την περιποιηθώ όπως ήθελα, χώρια που κόντεψα να σκάσω...Την ξαπλώνω ανάσκελα για συνέχιση του στοματικού. Η κοπέλα φαινόταν ότι ήταν αλλού, καθώς οι αντιδράσεις της δεν ανταποκρίνονταν σε ότι έκανα. Μου πετάει και την ατάκα, ότι έλα για σεξ για να προλάβουμε...

Κρατώντας την αυτοκυριαρχία μου και μην χάνοντας την(όποια) στύση μου, ξεκινάμε σε ιεραποστολικό. Αργοί ρυθμοί στην αρχή, προσπάθησα να περισώσω ότι μπορούσα...Άσχημη στάση σώματος, με το χέρι της έλεγχε το κορμί μου, ενώ αντέδρασε αρνητικά όταν θέλησα να της έχω ανοιχτά τα πόδια στο στήθος μου. Γύρισμα στα 4, με ωραίο στήσιμο μιας και η περιφέρειά της είναι όμορφη, δυνατό σφυροκόπημα μπας και καταφέρω τίποτα, εκείνη να αναστενάζει υπερβολικά και ήδη να με προτρέπει να "της τα δώσω όλα"...Με εμφανή δυσανασχέτηση εκ μέρους της όταν με είδε να αλλάζω στάση και να ξαπλώνω ανάσκελα για cowgirl, προσπάθησε να το κρύψει, αλλά εγώ την "τσίμπησα"¨και ξέροντας τον εαυτό μου και βλέποντας ότι άκρη μαζί της δεν πρόκειται να βγάλω, έβγαλα το προφυλακτικό και διέκοψα τη συνεδρία....Δεν υπήρχε λόγος να ταλαιπωρηθώ ούτε εγώ περαιτέρω αλλά και κείνης το μυαλό ήταν στο επόμενο δωμάτιο καθώς επιδεικτικά μου είπε ότι έχει πολλή πελατεία και όλοι χύνουν το πολύ στο 5λεπτο...Φυσικά ούτε λόγος για επαγγελματική ευσυνειδησία με προσπάθεια να με μεταπείσει, να το προσπαθήσει κλπ...Έφυγε καλή ξεδιαλεγμένη αφήνοντάς με εμένα να προσπαθώ να βρω τι πήγε στραβά. όταν βγήκα από το δωμάτιο και πήγα στο σαλόνι, όπου βρήκα το φίλο μου και η υπηρεσία έγινε δέκτης των παραπόνων μου η Νικόλ συνέχισε την απαράδεκτη συμπεριφορά, βγαίνοντας και κουνώντας μου το δάχτυλο μου έκανε κήρυγμα περί χρόνου,(σκάρτο ένα 20λεπτο) ότι το πρόγραμμα έτσι είναι, τι να κάνει αν έχω εγώ το πρόβλημα κλπ...Απαράδεκτη σε όλα της...

Κρίμα η προσμονή για τη συνεύρεσή μου με αυτό το κορίτσι, το οποίο αποδείχθηκε όχι κατώτερο των περιστάσεων, αλλά ακατάλληλο για την όλη κατάσταση. Κακή τεχνική, έλλειψη σεβασμού, ουδεμία προσπάθεια για καταλάβει τι θέλει ο παρτενέρ της, σίγουρα δε δημιουργήθηκε χημεία μεταξύ μας και τα λεφτά που έδωσα δεν έπιασαν τόπο στο ελάχιστο...Μπορεί να ήταν ανάδρομος ο Ερμής, μπορεί να ήταν κουρασμένη, μπορεί να μην είχε όρεξη, μπορεί χίλια δυο μπορεί....στην τελική όμως εκεί φαίνεσαι πόσο επαγγελματίας είσαι όταν ξέρεις να τα καλύψεις όλα και να παρέχεις αυτό που προσδωκεί ο πελάτης που έχει πληρώσει ένα σεβαστό ποσό.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2014
ο lsh λέει ότι στις συνεδρίες του μαζί της έχει περάσει καλά...
εσύ λες όλα τα παραπάνω.

Εγώ δε θα ψωνίσω πάντως.
12 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου τι να κάνουμε?? εγώ έτσι πέρασα, αυτά γράφω...ο lsh είχε την τύχη με το μέρος του...
12 Μαΐου, 2014
Δυστυχώς παιδιά έτσι είναι αυτά τα πράγματα παίζουν πολλά ρόλο, η κοπέλα είναι στανταράκι μου αλλά αυτό δεν λέει κάτι. Και εγώ με κοπέλες που άλλοι έχουν περάσει καλά, έχω απογοητευτεί. Παίζει ρόλο πάντα (όπως και σε όλα τα πράγματα) η συγκεκριμένη στιγμή. Το θέμα είναι ότι ο φίλος μου έχασε το 70άρι και φυσικά χάλασε και η διάθεση του αυτό τώρα δεν γυρνάει πίσω...
lsh
lsh
13 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωπα βρε στρατηγε μου...η διαθεση μου δυσκολα χαλαει....και οι ασχημες συνεδριες στο παιχνιδι ειναι.....προχωραμε...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4