Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ενα μεγαλο ΟΧΙ! Νιωθω την αναγκη να αναφερθω σε μια ατυχη συνεδρεια που ειχα μετα την Κυριακη του Πασχα διοτι να γραφουμε τα καλα οπως εγραψα για την χθεσινη καταθεση στην υπεροχη Ανιτα αλλα να γραφουμε και τα κακα (που εινα το κυριοτερο κατα την γνωμη μου)οπως εγινε πριν ενα μηνα περιπου με την Βικυ.Φταιω και εγω βεβαια γιατι δεν ειχα διαβασει της τελευταιες κριτικες της.Δεν μπαινω συχνα στο σαιτ γιαυτο και την πατησα αλλα απο δω και περα θα τσεκαρω πριν παω για καταθεση οπουδηποτε.Ετσι λοιπον αποφασισα να γραψω και εγω κριτικες μπας και γλυτωσω αλλους!Η Βικυ λοιπον ειναι μια πολυ ομορφη γυναικα που σε κερδιζει στο σαλονι και δεν θελει πολυ σκεψη για να περσεις στο δωματιο,ετσι εγινε και με μενα,πληρωνω το εισιτιριο και μπαινω νομιζοντας οτι δεν θα χασω.Κανω το ντουζακι μου και ξαπλωνω στο κρεβατι περιμενοντας τη Βικυ.Μετα απο αρκετη ωρα,μαλλον θα ειχαν αλλοι προτεραιοτητα(πραγμα που μου εδωσε την εντυπωση οτι δεν βιαζεται οποτε ειπα καλα παμε)μπαινει η Βικυ φουριοζα!Βγαζει τα εσωρουχα της γρηγορα και οπως ημουν ξαπλωμενος χωρις να το καταλαβω εχουμε ξεκινισει πιπα ακαποτη και 69.Λεω ok!Θα εχει καυλες,αμ δε!!! Ενω εγλειφα και προσπαθουσα να χαδιεψω το γατακι της ελαβα πολλα οχι!Η πιπα της ηταν σαν ακτινα λειζερ,βιαστικη οσο δεν παει και ενα γρηγορο περασμα απο τα μπαλακια οπου κατεβηκε απο πανω μου,στηθηκε στα τεσσερα και μου ειπε ελα ξεκιναμε.Εγω ειχα μεινει μαλακας με την βιασινη της και ειχα αρχισει να ξεκαυλωνω.Τελως παντον λεω στον εαυτο μου και ξεκιναω να την πηδαω!Παλι ελαβα οχι,μην με πιανεις απο εκει και οχι τοσο δυνατα.Αλλαζουμε σταση και το γυρναμε στο ιεροποστολικο οπου εκει ελαβα και αλλα οχι!Οχι φιλια στο στομα,οχι πολλα φιλια στο λαιμο γενικα ενα μεγαλο ΟΧΙ απο πλευρα της χωρις καμια συμμετοχη απο αυτην.Με τα πολλα πολλα δυσκολευομουν να τελιωσω και μου ειπε να μου τον παιξει και να τελιωσω στα βυζια της.Οπως και εγινε! Ε λοιπον οχι και απο μενα Βικυ,ποτε ξανα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού