Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθεσινη επισκεψη στο εν λογο στουντιο,το οποιο δεν χρειαζεται να πω και πολλα για αυτο!Απο τα καλυτερα που υπαρχουν αυτη την στιγμη!Στην υποδοχη η ευγενικη τσα2 που μου προσφερε και κατι να πιω,μου παρουσιαζει την Ανιτα.Η Ανιτα ειναι ο ορισμος του καυλομενου MILF!!! Χωρις να το σκεφτω λοιπον πληρωνω το εισιτιριο για ακαποτο και 69 και βουρ στο δωματιο για ντουζακι περιμενοντας τη καυλα!Η Ανιτα ειναι ξανθια με πολυ ωραιο σωμα,φταιγμενα στηθη με ρογα να πιπιλας και να μην χορταινεις.Μπαινει λοιπον στο δωματιο με τρελη διαθεση για να με ικανοποιοιση.Με χαμογελο γεματο υποσχεσεις μου λεει εισαι ετοιμος να με σκισεις?Δεν ηθελα και πολλα ειχα ηδη καυλωσει μονο που την ειδα στο σαλονι.Ξαπλωνω στο κρεβατι και ξεκινα μια πιπα που δυσκολα θα ξεχασω,σαλιο μπολικο,περιποιοιση μπαλων για αρκετη ωρα και αρκετα deep throat.Γυρναει ενω συνεχιζε να τον εχει στο στομα για να ερθει η σειρα μου να γευτω το γλυκο μ**νακι της!Τι να πω!Δεν χορταινα να το γλυφω και να το δακτυλοσκοπο.Εδειχνε να το απολαμβανει αλλα ηρθε η ωρα για να μπω μεσα της.Ξεκιναμε λοιπον με reverse cowgirl οπου η θεα ηταν απιστευτη,η γυναικα εχει φοβερο κωλι!!!Αλλαξαμε δυο με τρεις στασεις,εγω απο πανω,στα πλαγια και πισωκολητο οπου στο τελος σηκωθηκαμε για να την σφηροκοπισω στα ορθια.Ετσι και εγινε οπου ηρθε το τελος! Η Ανιτα ειναι καυλα τελεια και παυλαΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού