Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 13 10
Sex Studio 37131
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφου εφαγα την πατατα με την πορνοσταρ στο Fever ηθελα κατι για να συνελθω.Πολυς ντορος για τη Μιχαελα τις τελευταιες μερες οποτε πηγα καρφωτος εκει βασικα για τη δω.
Σλοβακα ξανθια,ομορφη φατσα,γυρω στα 30 οπως την εκοψα εγω,λιγο μπαμπατσικια γκομενα θα ελεγα με φαρδυ κωλο,λιγο κοιλιτσα,βυζακια κανονικα ελαφρως κρεμασμενα αλλα το κυριοτερο πολυ προσχαρο και γλυκο κοριτσι.50ε για γυμνο με 69...

Ηρθε στο δωματιο και αν και ημασταν ετοιμοι για τον υπνο και οι δυο αμεσως ανταποκριθηκε στις μαλακιουλες μου και το συνεχισε κι αυτη ε οποτε φανηκε οτι το ατομο ειναι επικοινωνιακο και χαλαρο και θα περασουμε καλα.Μπηκε λιγο στο ντουζ να πλυθει και οταν βγηκε της την επεσα απο πισω οπου εχωσα την πουτσα στα κωλομερια,αρχισα να τη φιλαω στο λαιμο αμεσως γυρισε το κεφαλι της και αρχισαμε τα γλωσσοφιλα.
Την εριξα στο κρεβατι στα 4 και αρχισα να γλειψω με μανια την κωλοτρυπιδα της και οπως ημουν ορθιος λυγισα τα ποδια μου ωστε να βαλω και τον ηδη σηκωμενο πουτσο αναμεσα στις πατουσες της.Μπροστα μας ειχαμε και τον καθρεφτη οποτε το απολαυσαμε περισσοτερο...

Την ξαπλωσα και κανονικα μπρουμυτα,επεσα πανω της και εχωσα την πουτσα στα κωλομαγουλα καπου αναμεσα στο μουνι και στη σουφρα πρεπει να'τανε και εκανα σα να τη γαμαω.
Τη γυρισα κι ανασκελα κι εδω πουτσοτριψιμο στην κλειτοριδα της αλλα και στην κωλοτρυπιδα της τα οποια δεχτηκε ολα ευχαριστως και της αρεσαν κιολας.
Ξεκινησα ενα φοβερο ρουφηχτο γλειφομουνι με μαεστρια το οποια απολαυσε,τσιμπουσε και τα βυζια της με δυναμη,της τα σφαλιαριζα κι εγω,μου πιεζε το κεφαλι πιο μεσα...χαμος εγινε ΓλώσσαΓλώσσα

Μετα ξαπλωσα για πιπα η οποια ηταν καταπληκτικη,αρχικα αργη και μονο στο πουτσοκεφαλο με φοβερη αισθηση και ζεστασια των χειλιων ομως και στη συνεχεια τον εφτυσε και τον καταπιε ολοκληρο για πλακα.Ειχαμε και χαμηλο αρχιδογλειψιμο

Πρωτη σταση αυτη απο πανω με τα ποδια της να πατανε στο κρεβατι και αυτη να γερνει τερμα μπροστα για να φιλιομαστε.Αργο τεμπο με εμφαση στο πουτσοκεφαλο αλλα και βαθια καθισματα για τον παιρνει ολο μεσα.Απαιχτη σ'αυτη τη σταση απο τις λιγες που την κανουν τοσο τελεια.
Και στη συνεχεια την εστησα απο κατω οπου τη γαμησα με την ησυχια και εν μεσω φιλιων και αγκαλιων εφτασα σε πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγες.
Ξανα λιγος χαβαλες και κουβεντουλα και αποχωρησε...

Συμπερασμα...για φτασω εγω στις 5 η ωρα το πρωι και μετα τα ουισκακια που ηπια να καυλωσω ετσι παει να πει οτι η γκομενα ειναι πολυ δυνατη.Τελεια τεχνικη καταρτιση,χαμογελαστη και ναζιαρα ολη την ωρα,δεκτικη σε ολα.Τι παραπανω να πω?Εχουμε ενα νεο στανταρακι στα χερια μας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.492
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού