Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η καταθεση εγινε την πρωτομαγια αν δεν με απατα η πορνομνημη μου(RAM).
Οταν βγαινει στο σαλονι η Καρμεν φαινεται απιστευτο μουνι,στο δωματιο τα πραγματα ερχονται στην πραγματικη τους υποσταση.Εδωσα το 30αρι στην τσατσα και περασα για αλλη μια εμπειρια ακολασιας.
Μετα απο λιγο ηρθε το μωρο,γυρω στα 20-22,μελαχρινη,ομορφο προσωπο με καλο και αρκετα σφιχτο νεανικο βυζακι και ωραιο κωλο ο οποιος στα 4 γινεται ακομα πιο ωραιοςΓλώσσα
Ξεκινησε καποια προκαταρκτικα,επειδη ομως δεν το εχει την τραβηξα πανω μου και μπαλαμουτιαστηκαμε ετσι για λιγο.Ταυτοχρονα επαιζε και το εργαλειο για να του δωσει γρηγορη ωθηση προς τα πανω.Της ειπα να περασει καποτα και αφου την περασε με αδεξιο τροπο ξεκινησε τσιμπουκι.
Το εκανε σε διαφορα τεμπο ξεκινωντας απο 115 bpm μεχρι 266 bpm...oκ πλακα δεν επαιζαν οι NILEΚουλ
Eβαζε λιγο χερακι αλλα της το πηρα και με τσιμπουκωνε μονο με το στομα της,χτυπουσε και το εργαλειο στην γλωσσα και ολα ηταν ετοιμα για το κυριως πιατο.
Την εβαλα στο πλαι και ξεκινησα καρφωμα,αυτη συμμετειχε με πορνοφωνουλες,χαδια κλπ και ταυτοχρονα εκανε προστυχιες με την γλωσσα της για να την βλεπω στον απεναντι καθρεφτη.Μετα την γυρισα στα 4 οπου μου ειπε να το παμε αργα γιατι πονουσε.Της εβαλα τα ποδια αναμεσα απο τα δικα μου για να ψηλωσει και να τουρλωσει η κωλαρα της.Πολυ ωραιο θεαμα και το tatoo το ενισχυε σημαντικα.Αφου ηθελε αργα το πηγαμε αργα οπου δεν ειπε τιποτα για τον χρονο.Προς το τελος επιταχυνα γιατι επρεπε να χυσω καποια στιγμη,βογγουσε τρελα η μικρη,εφαγε και τα κωλοσκαμπιλα της και τελος.
Γενικα ειναι απειρη αλλα δεν λεει οχι σε τιποτα και εχει ανεση χρονου.Εμεινα κανα 12+ λεπτα στο δωματιο χωρις να πει κατι.Παρολαυτα δεν αφησε το κατι ιδιαιτερο αυτη η συνευρεση ωστε να θελω να την ξαναδω συντομα.Αλλωστε αυτο ειναι πλεον ενα στανταρ φαινομενο τον τελευταιο καιρο στην μπουρδελοκατασταση.
Το δωματιο καθαρο και η τσατσα ευγενικη οπως παντα αν και μ'αυτη γνωριζομαι καλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.500
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού