Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 68 10
Sex Studio 83118
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηρθε η ωρα μου να ξαναγραψω κριτικη μετα απο πολυ καιρο. Βαριεμαι τους τελευταιους μηνες να γραφω κ σας χρωσταω μια συγνωμη γι αυτο Γαμήσου

Τυχαια η ημερομηνια. Ειχα καβλες ενα απογευματακι και ειπα να παω να δοκιμασω επιτελους αυτην την παρτόλα την εμμα-εμμανουελα. Τελικα πηγα στο ιδρυμα η τσατσα δεν μου ειπε ονομα ουτε εγω ρωτησα οποτε υπαρχει και μια μικρη περιπτωση να πηδηξα αλλη και για αλλην να γραφω...χαχαχαχα
Λοιπον μπαινω μεσα βλεπω μια καστανη με ωραιες βυζαρες να σαλοναριζεται.. Μου λεει η τσατσα τα προγραμματα (πρεπει να ηταν αυτη η καβλιαρα η τσατσα που λετε...) και μου πεταει για 40€ γυμνο τσιμπουκι κ τελειωμα στο στομα η οπου αλλου θελω. Εδω ειμαστε λεω αυτη θα ειναι η εμμα... Δινω το 40αρι και μπαινω... Ευγενεστατη η τσατσα...
Ερχεται η παρτόλα χαμογελαστη κ καλοκεφη μου πριν ξεκινησουμε μου λεει να μην της δαγκωσω τα βυζια γιατι ποναει. Σε αλλους δεν αρεσει να ακουνε "μη" απ την αρχη αλλα εγω προτιμω να το ακουω στην αρχη παρα κατα τη διαρκειαΚουλ με ρωταει που θελω να τελειωσω, εγω ενω ξερω τι καταπιόλα ειναι κανω τον κινεζο κ την αφηνω να μου το προτεινει μονη τηςΚουλ πουτανα αυτη αλλα καλη πουτανα και γω... χεχεχε... επαιξα λιγο με τις βυζαρες της αρχικα παροτι πλαστικα πολυ ωραια σε αφη κ σε σχημα Έρωτας
ξεκιναει πιπα λοιπον, (πολυ καλη ως πιπατζου) μου τον ρουφουσε ακαποτα και τον κοπανησε κανα 2 φορες στη γλωσσα της.. με καβλωσε αρκετα το τσουλάκι και φοβηθηκα μην χυσωΝτροπή ανεβαινει απο πανω μου δεν με ικανοποιησε η τεχνικη της στο καβαλημα, μετα την γυρναω στα 4 ουτε εκει με ικανοποιησε η γνωση τηςΛύπη για να ειμαι ειλικρινης οχι οτι δεν προσπαθουσε απλα δεν μου αρεσε η συμμετοχη της δεν με καβλωνε δεν ξερω πως να το πω...
πλην των βυζιων παντως το σωμα της το θεωρω κατω του μετριου. πολυ ψευτικα ποδαρακια και τελειως αντικαβλωτικο πλαδαρο κωλαρακι... προσωπο ομορφο.. Τελικα μου τον ξαναπηρε στο στομα και αρχισε ενα τσιμπουκι και ταυτοχρονα μου τον επαιζε. το χερι της πηγαινε σαν φεραρι απο ταχυτητα και της εδωσα να καταλαβει οτι πρεπει να ελαττωσει λιγο γκαζιΚουλ Τελικως τα πηρε στο στομα ολα ως καλη ρουφηχτρα τα εφτυσε στο νιπτηρα και ησυχασαμε ολοι Κουλ
Συνοψιζοντας στο τσιμπουκι θα την χαρακτηριζα πολυ καλη και οτι τα παιρνει στο στομα ειναι ενα μεγαλο συν. Στα του σεξ δεν μου αρεσε και σε οποιον δεν τον νοιαζει κ πολυ η πιπα δεν θα την συστηνα..
Αν θα ξαναπαω δεν ξερω, πιθανοτατα οχι εκτος αν με πιασουν τσιμπουκοκαβλες και θελω να παραδωσω σπερμα σε καποιο στοματακιΚουλ

αυτα.., γεια σας Γαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2001
Όνομα κοπέλας
Έμμα
bak14
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού