Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Αλεξανδρα την εχω παρει κατα καιρους σε διαφορα σπιτια.Ειναι μια στανταρ περιπτωση που δεν πετας τα λεφτα σου αλλα επισης δεν παιρνεις και κατι το τρομερο απο αποψη υπηρεσιων.
Ειναι γυρω στο 1.70,μελαχρινη,μικρο αλλα καλο στηθος και ΚΩΛΑΡΑ,μιλαμε για ΚΩΛΑΡΑ ομως,μεξικανικη κατα δηλωση της Γλώσσα
Εκανε κατι κολπα στο σαλονι και παρουσιασε το δυνατο της σημειο με πολυ ελκυστικο τροπο,εχει παρει και ενα μαυρισμα κολαση,οποτε περασα στο δωματιο με το απλο προγραμμα.
Μετα απο λιγο ηρθε η τυπισσα,ανεβηκε στο κρεββατι και αρχισε να ξεντυνεται,μου ειπε να μη βιαζομαι και οτι θα εχουμε χρονο.Στα συν αυτο γιατι παλιοτερα ειχε λιγο μια ταση ψεκαστε,σκουπιστε.Αρχισε ενα στυλ προκαταρκτικων με φιλια στο πορνοσωμα μου και παιξιμο του εργαλειου.
Εβαλε καποτα και ξεκινησε το γνωστο πουτσομπουκωμα της με τρελο deepthroat.Ταυτοχρονα εφερε την κωλαρα της διπλα μου και μπορουσα ανετα να επιδοθω σε ειδωλολατρικη λατρεια...αυτη την φορα με εναν κωλοΚουλ
Πρωτη σταση στα πλαγια οπου συμμετειχε δυναμικα,μετα στα 4 και τελος την εβαλα μπρουμυτα οπου εχυσα αρρωστο φορτιο.
Δε βιαστηκε να φυγει απο το δωματιο,καθησε λιγο τα ειπαμε(εχει μαθει αρκετα ελληνικα) και μετα την εκανε.
Καλη περιπτωση,οχι πολλες πρωτοβουλιες χωρις ομως να λεει οχι σε κατι.Το δωματιο μπουρδελε και η τσατσα ευγενικη αν περνας στο δωματιο.Αλλιως τα παιρνει και βριζει στα ουκρανικα Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.500
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού