Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 36 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αντριάννα ρουμανακι 24 ετων κατα δηλωση της, την περνας ανετα και για 18-19. Ξανθο, πολυ λεπτο με σφιχτο κορμι απαλο δερμα ΠΟΛΥ στενο μουνακι και μονο αρνητικο το ανυπαρκτο στηθος.
Μπηκε στο δωματιο και ενω ημασταν εν μεσω των τυπικων συνομιλιων γνωριμιας αρχισαμε απροειδοποιητα παθιασμενα γλωσσοφιλα και χαδια.
Περασμα καποτας με το ενα χεριΕμμμμ και ενω ηταν ετοιμη να ξεκινησει πιπα την εφερα δυο τρεις τουμπες στο κρεββατι και βρεθηκε απο κατω μου. Ημουν ηδη καγκελο και της τον εβαλα με τη μια ολο μεσα. Ετσι στη συνεδρια δεν υπηρξε πιπα αλλα εκεινη τη στιγμη δε το πηρα πρεφαΧμμμ;.
Τρεις στασεις αλλαξαμε πρωτα ιεραποστολικα οπως προειπα, μετα με καβαλησε απο πανω πολυ καλα με εντονα καθισματα ενω τον ειχε ολο μεσα. Τελευταια σταση στα 4 οπου το κωλαρακι ειναι χαρμα οφθαλμων. Εδω ζοριστηκα λιγο στη διεισδυση αλλα μολις εφαρμοσε καλα στο πουτσο μου τη σφυροκοπησα αγρια μεχρι να φτασω σε ενα πολυ απολαυστικο χυσιμο. Συστηνεται για πιπινολατρες και gfe enthusiasts.
Επιπλεον εξτραδακια δεν εκανε απο μονη της αλλα κι εγω δε ζητησα ειναι η αληθεια. Εδω ξεχασα να της πω να μου παρει πιπαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Αν ξανακερδισω στο στοιχημα λογικα θα την ξαναεπισκεφτωΣπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
skieros
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.305
Πόντοι:
1.720
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού