Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367769
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Λάουρα την γνωρίζω αρκετό καιρό από τότε που ξεκίνησε στα Κασσάνδρας...Έχει σχολιαστεί αρκετά καθώς έχει πλούσιο στήθος και γενικά είναι όμορφη και εντυπωσιακή γυναίκα.
Δεν μπορώ να πω πως αποτελεί στανταράκι μου καθώς την επισκέπτομαι σπανίως αλλά περνάω σχετικά καλά...Έτσι είπα και την περασμένη Δευτέρα να την επισκεφτώ ξανά καθώς λόγω Πάσχα απουσίαζαν αρκετές...
Παρκάρισμα εύκολο απ'έξω από το μαγαζί και είσοδος σε αυτό.Υπηρεσία δεν υπήρχε και εκτελούσε καθήκοντα η ίδια βγαίνοντας απ΄την κουζίνα μόνο με το στριγκάκι της...Αμέσως ανταλλάξαμε ευχές και πέρασμα στο δωμάτιο.
Ένα ντουζάκι ήταν απαραίτητο για να χαλαρώσω και να την περιμένω...Μετά από δέκα λεπτά περίπου έκανε την εμφάνισή της αρκετά ευδιάθετη...Όπως ήμουν ξαπλωμένος ξεκίνησε να με χαιδεύει και να περνάει το στήθος της πάνω απ΄την ευαίσθητη περιοχή...Λίγα λεπτά ισπανικό και πέρασμα του προφυλακτικού.Έναρξη στοματικού,καλό σχετικά με λίγη χρήση χεριού κάποια περάσματα απ΄την ευαίσθητη περιοχή και με καλή διάρκεια.Έναρξη στο σεξ με τη Λάουρα από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό,όπου η θέα στα τέσσερα είναι μοναδική.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς πέρασαν κάποια λεπτά.Το τελείωμα ήρθε στο πλούσιο στήθος της όπου ήταν και ο στόχος της επίσκεψής μου...

Κάθισε δίπλα μου για λίγα λεπτά με ευχαρίστησε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον.
Αυτά για την επίσκεψή μου στη Λάουρα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2014
Η Λάουρα ειναι σούπερ μουνος.ΤΟ θέμα είναι οι κριτικές μερικές είναι αρκετά καλές μερικές ομως σε βάζουν σε σκέψειςΧμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
M
moras123
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1