Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 176 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
γειαααα σου Zanetοβιτς! αλαζονική κομπλεξική μαϊμούδα εσύ!

ανοίγει απότομα την πόρτα και έρχεται στο δωμάτιο (αν είναι να έχει τέτοια απότομη συμπεριφορά τότε γιατί να πληρώνεται;!)

μου λέει η Zanetοβιτς θα σε πηδήξω, θα σε γαμήσω (μωρή σκατόστομη πας καλά;! θα μου κλάσεις μια μάντρα με χαλκό από το τεράστιο ποπό σου, ποιος θα πηδήξει, γαμήσει ποιον επιτέλους;!)

η Zanetοβιτς θεωρεί ότι είναι "καθαρή" και ότι όλοι οι άλλοι είναι βρώμικοι και με ρωτάει αν πλύθηκα και της απαντώ ναι και μου λέει μην με κοροϊδεύεις εμένα (πωπωπωπω αλαζονεία, εσύ κοροϊδεύεις, τον ίδιο τον εαυτό σου προσβάλεις, τα θέλει το τεράστιο ποπό σου!), και μετά με ρωτάει φοβάσαι το νερό; (εσύ φοβάσαι το νερό όχι εγώ, κάτι "ερωτήσεις", αν ήταν έτσι τότε θα ήμουν ένας γάτος!), ξανά πλύθηκα αλλά αυτή την φορά με "αυτόπτη" "μάρτυρα" (inspection τρομάρα της!) την ίδια για να της "φύγει" η απορία, και μετά μου λέει ότι έτσι όπως είναι καθαρή η ίδια ότι θέλει και τους άλλους καθαρούς (σιγά μωρή "πεντακάθαρη"!)

δεν φτάνει που η Zanetοβιτς δεν ξέρει πως να στήσει την ουρά!

νόμιζε ότι της τράβηξα τα μαλλιά και μου λέει μην τραβάς τα μαλλιά και την ρωτώ γιατί; και μου απαντάει έτσι (τι έτσι και αλλιώς;! ότι νομίζει χαίρεται!)

την ρωτώ αυτό είναι το φυσικό χρώμα των μαλλιών σου; και μου απαντάει με ερώτηση σε χαλάει; (εσένα σε χαλάει όχι εμένα!)

με ρωτάει πάντα εσύ χαμογελάς; (ε τι να μιζεριάζω;!) και της απαντώ μακάρι και άλλοι να χαμογελούσαν!

μετά μου λέει να την βυζάξω (πιπιλήσω τους βύζους της αγελάδας) και της απαντώ όχι και με ρωτάει γιατί σιχαίνεσαι; και της απαντώ ξανά όχι (δεν είμαι βρέφος για να το βυζαίνω)

έτσι όπως η Zanetοβιτς δεν γουστάρει την ουρά στο τεράστιο προκλητικό καυλιάρικο ποπό της έτσι και εγώ δεν γουστάρω να το βυζαίνω (το κουτόχορτο!)

έχει και χρονόμετρο και βιάζεται να φύγει (η βιασύνη την μάρανε!) και δεν σε αφήνει να εκσπερματώσεις

φτύνει και την ουρά για να μην την "ματιάξει"!

ήθελε να με πει και τρελό η τρελή κιόλας (αν εγώ είμαι μια φορά τρελός η Zanetοβιτς είναι χίλιες μια φορές τρελή!)

μετά με ρωτάει γιατί δεν παντρεύεσαι; (γιατί εσύ Zanetοβιτς είσαι παντρεμένη;! τι την νοιάζει και που γνωρίζει αν είμαι παντρεμένος ή ανύπαντρος;! αυτή είναι η "ανταμοιβή", ρουφιανιές!)

λέει ότι την επόμενη φορά θα με πλακώσει και στο ξύλο κιόλας (χοχοχοχο απειλές κακοποίησης, σιγά τα αίματα μωρή, θα δούμε ποιος θα πλακώσει στο ξύλο ποιον, μήπως το φας εσύ τελικά, τα παρεξηγείς όλα, δέξου και καμιά γνώμη δεν είναι κακό!)

νομίζει ότι έτσι θα βγάλει τα απωθημένα κόμπλεξ της κιόλας!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2014
Χμμμ;Πολυ ψηλη βαθμολογια εβαλες. Παντως σε ευχαριστω που με αποτρεψες να την επισκεπτω
01 Μαΐου, 2014
λες να διάβασε την κριτική σου και να ανακοίνωσε ότι σταματάει ΟΡΙΣΤΙΚΑ το σπορ?? τουλάχιστον δε θα υποβληθεί άλλος παίκτης σε τέτοιο μαρτύριο...Γερο-μύστης
01 Μαΐου, 2014
Προσωπικα, αν και το επιασα περιπου το μυνημα της κριτικης, θα ψηφισω -1 δεδομενου οτι το γραπτο ειναι.....makakies
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3