Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την πρωινη βαρδια πηγαινα αλλα δεν την προλαβα. Εφτασα πανω που φευγαν οι κοπελες και αλλαζαν τα σεντονια. Κριτικες για τις δυο κοπελες της απογευματινης δεν ειχα διαβασει. Και οι 2 ομορφουλες, διαλεξα την Λιζα γιατι μου εκανε περισσοτερο κλικ.
Προσωπο συμπαθες, βυζι πολυ ωραιο, φτιαγμενο οπως μου ειπε αλλα ο χειρουργος πρεπει να ηταν μαεστρος, Μεγεθος 2,5 προς 3αρι. Λογω προσφατης επεμβασης το βυζι δεν σηκωνε παρα μονο απαλο χαδι και φιλημα στις ρωγες που ειναι πολυ καλοφτιαγμενες. Μεση δαχτυλιδι, κωλος "φουντωτός" και σφιχτος, μπουτια - γαμπες ωραια και αυτα. Κορμι που φαινινταν γυμνασμενο. Ηλθε στο δωματιο συντομα, μολις ειχα βγει απο το ντουζ και με αυταρχικο υφος μου ειπε να ξαπλωσω. Φορουσε ενα διχτυωτο και σλιπακι απο πανω. Σε πρωτη φαση εβγαλε μονο το σλιπακι και ετριβε τις ρωγες της στο κατω κεφαλικαι στο στηθος μου. Πηγα να τον παιξω για να καυλωσω πιο γρηγορα ενω μου τριβονταν στο στηθος και μου λεει "άστο, αυτο τωρα ειναι δικο μου". Εβαλε την καποτα πιπιλα και μου την περασε. Αρχισε μια αισθησιακη πιπα για σεμιναριο. Ειχα απογειωθει, ηταν αργη, βαθια, με φτυσιματα εφαμιλλη της πιπας της Αλέξιας (Βριλλησου 42) της Φαιης και της Μαριανας (Βριλλησου 36 και 36Α). Μετα με διεταξε να την παρω πισωκολλητα. Δεν ειχε βγαλει ακομα το δικτυωτο. Την σφυροκοπησα αρκετα και μετα την γυρισα ιεραποστολικα, Οι αναστεναγμοι αλληθοφανεις. Μετα την γυρισα στο πισωκολλητο πλαγιως. Εκει με διακοπτει και μου ξαναρχιζει μια πιπα. Ημουν που ημουν τουμπανο με εστειλε. Την σταματησα, της εβγαλα το διχτυωτο και την ξαναρχιζω ιεραποστολικα σε διαφορες παραλλαγες. Συνεχιζω αλλαζοντας παλι με πισοκολλητο με θεα παντα τον υπεροχο κωλο της και την μεση δαχτυλιδι. Με ξανακοβει και μου ξαναπερνει πιπα. Τελειωσα με ενα υπεροχο χυσιμο σε ιεραποστολικη θεση.
Κουβεντουλα, μου ειπε οτι ημουν ο πρωτος και αν ερχομουν μια ωρα αργοτερα που θα ειχε ζεσταθει θα ηταν καλυτερα. Ενω εφευγα μισοβγηκε στο σαλονι για να με χαιρετισει
Σας την συστηνω συναγωνιστες και ευχομαι να μην σας απογοητευσω. Να τονισω οτι τπ μουνετο της ηταν στεγνο και χωρις κρεμα
Μια τελευταια σημειωση¨Στην ομορφια το 7,5 θα ταιριαξε καλυτερα στη βαθμολογια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίζα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.438
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2014
θα συμφωνήσω μαζί σου. γιατί την συνάντησα και εγώ την ίδια μέρα για πρώτη φορά. αλλά με χάλασε πολύ το πρόσωποΚεφάλι σε τοίχο!....με αποτέλεσμα να χαλάσουν και όλα τα υπόλοιπα .Κεφάλι σε τοίχο!
02 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αγαπητε, ειχε πολυ εντονο make-up και γιατο εγραψα "συμπαθες προσωπο" στη κριτικη γιατι δεν ηξερα αν κρυβει κατι. Τι ακριβως εκρυβε? Χμμμ;
02 Μαΐου, 2014
τι να σου πω μου ήταν τελείως απωθητική κάτι σαν πρήξιμο στο δεξί μάγουλο είχε ............όλο λακκούβες όλο το πρόσωπο ήταν...... χαλάστηκα πολύ.... .μπορεί να ήταν μόνο δικό μου γούστο αυτό κάποιον άλλον να μην τον πειράζουν αυτά βέβαια ....
03 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα τα ειχε κρυψει ο σοββας του make-up και δεν ειδα τιποτα το απωθητικο. Ευτυχως γιατι θα με χαλαγε και εμενα. Καλα που μου το ειπες για να μην ξαναπαω
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4