Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπαινοντας στο μαγαζι η τσατσα μου ειπε οτι εχει νεα κοπελα και οτι ειναι σουπερ και και και και.
Ειχα περασει απο το ιδιο μαγαζι και απο νωρις οπου ειχα δει ενα αλλο αβυζο κοντοπουτανο με κωλαρα κολαση που μου ειπε κιολας στο σαλοναρισμα,πιασε να δεις τι θα χασεις αμα δεν περασεις και πραγματικα ο κωλος της ηταν βελουδινος Γλώσσα
Η κοπελα Αννα λοιπον,απο Μολδαβια απ οτι ειπε η τσατσα.
Ψηλη,ξανθια,με βυζι 2αρι που στο σαλοναρισμα το περασα για ποιο μεγαλο λογο του γνωστου κολπου που κανουν πλεον οι γυναικες με το μικροτερο νουμερο σουτιεν και τις ενισχυσεις με κοιλοδοκους να τα κανουν να μιαζουν με τεραστια!!!

Πηρα το απλο των 30 ευρω,οπου εκανα παζαρια για 25 και η τσατσα μου ειπε παρε το 30αρι και δε θα χασεις,τελικα με επεισε,οχι οτι αμα επεμενα δε θα μου το αφηνε 25!!!

Ηρθε μετα απο λιγο το κοριτσακι μεσα στο δωματιο (πρεπει να ειναι καπου στα 24-25,ξεχασα να ρωτησω απο την καυλα)

Φιλακι στα χειλη και ξεκινησε ενα καυλωτικο χωρο πανω μου,που σιγα σιγα πετουσε και απο ενα εσωρουχο,τον εβαλε αναμεσα στα βυζακια της και μου εκανε και ενα ισπανικο μικρης διαρκειας Έρωτας

Ερασιτεχνικο περασμα καποτας και πιπα καλουτσικη χωρις αρκετο βαθος.
Πρωτη σταση απο πανω οπου εβαλε τα ποδια της πανω στα δικα μου για να μην εχουμε πληρη εισχωρηση και να κανει κουμαντο αυτη,μεχρι τη στιγμη που ανελαβα δραση εγω γιατι ηταν σαν αερογαμια αφου ανεβοκατεβαινε μονο πανω στο κεφαλι της πουτσας.
Δευτερη σταση αυτη απο κατω οπου στην αρχη ανεβασε τα ποδια στους ομους αλλα μετα ειχαμε χερια απωθησης λογο πονου.
Τριτη σταση στα τεσσερα οπου και παλι ειχαμε χερια απωθησης,μεχρι που της τα επιασα και τα δυο χερια και τον εφαγε ολο για τα καλα με αρκετες φωνες και κραυγες.
Της ειπα οτι θελω να τελειωσω στο στομα της με την καποτα βεβαια και δε μου εφερε αντιρρηση. Κουλ

Γλωσοφιλα δεν ειχαμε γιατι μου ειπε οτι ειναι αρρωστη,σιγουρα θα ξανα δοκιμαζα αλλα μετα απο αρκετο καιρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Όνομα κοπέλας
Άννα
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.226
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού