Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θέλω να διευκρινίσω πως δεν είμαι τακτικός πελάτης των "ευαγών οίκων" και δεν συνηθίζω να γράφω κριτικές. Γι' αυτό και το σύστημα δεν μου επέτρεψε να βάλω μεγαλύτερη βαθμολογία. Αν μπορούσα θα έβαζα:

Εμφάνιση κοπέλας: 9 (για έναν 49χρονο Γερο-μύστης αυτό το κοριτσάκι είναι ό,τι ονειρεύεται! Ντροπή )
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: 10
Χώρος/καθαριότητα χώρου: 8
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου: 10
Πρόσβαση/Parking: 8
Σχέση απόδοσης/τιμής: 10

Ευχαριστώ τον al pacino και τον Blastbeat208 που χάρη στις κριτικές τους αποφάσισα να γνωρίσω κι εγώ την Αντριάννα. Στην περιγραφή με κάλυψαν απόλυτα οι προαναφερόμενοι συμπαίχτες!
Αυτό που θέλω να τονίσω κι εγώ είναι πως η κοπέλα είναι γλυκιά, μικρούλα και δεκτική σε όλα!
Πέρασα μέσα δίνοντας 40€ γιατί ήθελα λίγο περισσότερη άνεση χρόνου.
Αν και είχα κάνει μπάνιο, ζήτησα δωμάτιο με ντουζ. Εδώ και το μείον στον χώρο: Το νερό ήταν παγωμένο!Θυμός
Ευτυχώς η μικρή ανέστησε γρήγορα τον ημιλιπόθυμο ...εγωισμό μου!
Δε θα μπω σε λεπτομέρειες της συνεύρεσης. Μόνο ότι πήρα πολύ περισσότερα απ' ότι πίστευα.
Μου έκανε εντύπωση που η μικρή δεν πίστευε πως η επίσκεψή μου ήταν στοχευμένη ούτε και γνώριζε ότι είχε θετικές κριτικές στο site!
Φεύγοντας η τσατσά με χαιρέτησε ευγενικά και όταν της έκανα σχόλιο για το κρύο νερό μου είπε πως άναψε το θερμοσίφωνο μόλις ζήτησα δωμάτιο με ντουζ γιατί οι άλλοι "επισκέπτες" δεν το ζητάνε!
Τελειώνοντας θα πω ξανά πως πέρασα πολύ ωραία και θα επισκεφτώ ξανά την Αντριάννα με την πρώτη ευκαιρία!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
antixoos
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού