Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 122 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φόρά στο στούντιο της Μπουζιάνη αφού ήταν μεγάλο φάουλ που δεν είχα πάει μέχρι τώρα. Παρκάρισμα απέναντι έξω απο την είσοδο με το μηχανάκι, απο τις πιο διακριτικές εισόδους, αφού δεν έχει κάποιο διακριτικό και μπαίνω στο σαλόνι με την ευγενική κυρία να με ενημερώνει οτι είναι η Λάουρα και να με ρωτάει αν θέλω κάτι, γιατί είναι μέσα στο δωμάτιο με πελάτη και θα ερθει σε λίγο. Μεγάλο ωραίο σαλόνι με την τηλεόραση να παίζει..... κανάλι Μέγα και να περιμένω με αγωνία να ανταμώσω την κυρία που τόσα έχουν γραφτεί. Μετά απο κανά δεκάλεπτο ακούω τακούνια και την βλέπω να με χαιρετάει με Ρωσικό μετρημένο χαμόγελο και να φεύγει.Μια γυναίκα γύρω στα 35 περίπου με ξανθό μακρύ μαλλί εως την πλάτη κορμάρα με μεγάλο στήθος και ωραία οπίσθια. Επειδή ήθελα να την δω απο πιο κοντά, λέω πως θα περάσω και αφού μπαίνω στο δωμάτιο δίνω τα πενήντα για απλό και γδύνομαι. Το δωμάτιο μεγάλο με μεγάλο μπάνιο με όλα τα κομφόρ και άσπρα μεγάλα βότσαλα να προσθέτουν μια νότα δροσιάς σε μια αρκετά ζεστή μέρα. Αφού κάνω το ντους μου την πέφτω, ενώ η τηλεόραση έδειχνε ειδήσεις του Μεγάλου καναλιού βλέπω το πουλί μου που είχε γίνει μισό απο όταν μπήκα (σημ μην βλέπετε ειδήσεις MEGA είναι ντεκαβλέ) ενώ σκάει μέσα η Λάουρα, ένα ρίγος σαν ηλεκτρικό ρεύμα με διαπερνάει. Κάνουμε τις συστάσεις με σταυρωτό φιλί και μου αρχίζει το παιχνίδι μπροστά στόν καθρέφτη με γλυψίματα στο λαιμό και το στήθος, ενώ εγώ την χούφτωνα και έγλυφα το στήθος της που είναι αρκετά ωραίο τριάρι με λίγο σκληρή αίσθηση, κωλοτριβόταν και με είχε κάνει κοντάρι. Με ξαπλώνει ανάσκελα και αρχίζει κάαααβλα ισπανικό όλα τα λεφτά, αλλά για να μην χύσω την μούρη μου βάζουμε λάστιχάκι Love, λίγο σφιχτό αλλά γερή κατασκευή και αρχίζει αργό στοματικό ενώ με κοίταζε με τις γκριζοπράσινες ματάρες της έγλυφε τα μπαλάκια κάνοντας ελαφρά μουγκρητά. Επειδή άρχισα να νιώθω τέλεια και είχα κάνει την μαλακία να μην τραβήξω μαλακία μην μας πούνε και μαλάκες, την γυρίζω ανάσκελα και μπαίνω ιεραποστολικά δίνοντας αργά, εκείνη μου έγλυφε το λαιμό και έκανε σιγανά βογγητά αυξάνοντας το ευχάριστο μαρτύριο του ερχόμενου πρόωρου τέλους, όταν βλέπω οτι το νερό είχε μπεί στο αυλάκι δίνω καμιά δεκαρία έντονες διεισδύσεις και έρχεται το τέλος με κάβλα. Κάτσαμε και τα είπαμε σαν δύο φίλοι που πάνε για καφέ και μου έδωσε μια αίσθηση άνεσης καλής χημείας με τρομερή εμπειρία, που σε διαβάζει απο το σαλόνι μέχρι το κρεβάτι και παίζει ανάλογα. Σίγουρα θα τα ξαναπούμε αρκετές φορές για να την απολαύσω πιό καλά επόμενος στόχος Λίντα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
NBAZ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
1.573
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anon.

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού