Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295177
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από μια εβδομάδα αυστηρής νηστείας και προσευχής και με πολύ εγκράτεια σε όλους τους τομείς, χθες αφού συναντήθηκα με cheyenne, kerveras, mpouzoklidos, ξεκινήσαμε μια μικρή τσάρκα η οποία κατέληξε και στο βουνό και στο παρόν ίδρυμα. Είχα στοχοποιήσει εδώ και καιρό τη Σόνια, τη νεαρή Ρουμάνα τη μελαχροινή, με το αδύνατο κορμί, το μικρό φυσικό στήθος και τα ωραία πόδια και το πεταχτό κωλαράκι. Οι παλιότεροι σίγουρα θα τη θυμούνται και από το θρυλικό Amnezia όπου δούλευε ως Χριστίνα...

Γρήγορο μπανάκι στο κοινόχρηστο ντους και είσοδος μαζί με τη Σόνια στο δωμάτιο... Από την αρχή σου αποπνέει μια ηρεμία, μια χαλαρότητα αυτό το κορίτσι, που σε βοηθάει να ηρεμήσεις και να ρίξεις και εσύ ρυθμούς.....Μικρή κουβεντούλα για τις διακοπές του Πάσχα κλπ και ξεκίνημα πολύ όμορφα και φυσιολογικά με μερικά χάδια, κάποια φιλιά στην αρχή πεταχτά και περιμετρικά και στη συνέχεια πιο διαρκείας και πιο έντονα. Περιποίηση από μέρους μου του όμορφου στήθους της με τις πεταχτές ρώγες, της κοιλιάς της μέχρι να φτάσω στο αιδοίο της. Είχα καιρό να δω τόσο σαρκώδες και "γεμάτο" αιδοίο. περιποιημένο, καθαρό, έγινε αντικείμενο της προσοχής μου για πολλή ώρα καθώς και εκείνη με τη συμπεριφορά της έδειχνε να το απολαμβάνει.Καλή ανταπόκριση, μικροί αναστεναγμοί, ωραία λογοπαίγνια. Αναλαμβάνει στη συνέχεια εκείνη το "πάνω χέρι" και με πολλά φιλιά και γλειψίματα σε όλο μου το κορμί με διάρκεια και πάθος, έφθασε και στην επίμαχη περιοχή...Ξεκίνημα με πολύ καλό καραμέλωμα των @@, η γλώσσα της δεν άφησε εκατοστό τους παραπονεμένο. Πέρασμα προφυλακτικού για ενασχόληση με τον κύριο πρωταγωνιστή. Αρκετά καλή τεχνική, με ρυθμό, με πολύ οπτική επαφή, χωρίς χέρι και η ευχαρίστηση που μου προκαλούσε ήταν πολύ μεγάλη..

Ξεκίνημα της κυρίως δράσης με στάση του λωτού, με τα πόδια της τυλιγμένα γύρω από τη μέση μου και να κουνάει ρυθμικά και αργά τη λεκάνη της. Τρομερά αληθοφανής η ανταπόκρισή της, πολλά φιλιά εκατέρωθεν, ενώ με τα νύχια της είχε "γαντζωθεί" στην πλάτη μου. Συνέχεια με cowgirl, με πιο έντονους ρυθμούς και πλήρη διείσδυση με εκείνη να ελέγχει ρυθμό και διείσδυση ενώ είχα την ευκαιρία να ξανασχοληθώ και με το στήθος της...Επόμενη στάση ιεραποστολικό σε 2-3 παραλλαγές, αρχικά κλασσικά, με τα πόδια της τυλιγμένα γύρω μου, στη συνέχεια σταυρωτά στο στήθος μου και στη συνέχεια τελείως πίσω, στο ύψος του προσώπου της, όπου και η γωνία διείσδυσης ήταν τρομερά ερεθιστική. Και στις 3 παραλλαγές έδειξε άριστη προσαρμογή, χωρίς δυσανασχετήσεις, ενώ συμμετείχε σε υψηλά επίπεδα και είχα και την ευκαιρία για διάφορα "παιχνίδια"...Γύρισμα στα 4, με πολύ καλό σπάσιμο μέσης όπου μου τούρλωσε το κωλαράκι της και με "οδήγησε" αργά και βασανιστικά ξανά στον κόλπο της και για τα επόμενα λεπτά συνεχίσαμε σε αυτή τη στάση σε αργούς ρυθμούς....Τελευταία στάση ξανά σε ιεραποστολικό με τα πόδια της στο πρόσωπό μου και έντονους ρυθμούς μέχρι το τέλος όπου με βρήκε πάνω στο στήθος της απόλυτα χαλαρωμένο και ευχαριστημένο...

Η Σόνια, μου προσέφερε μια συνεδρία πολύ όμορφη, ευχάριστη από κάθε άποψη, με ποιότητα υπηρεσιών, άνεση χρόνου και με διάθεση να με κάνει να φύγω από το δωμάτιο ικανοποιημένος στο έπακρο. Δεν είχε κωλύματα και "μη εδώ και μη εκεί", ακολουθούσε το ρυθμό, κατάλαβε τι ήθελα και άμεσα προσαρμόστηκε...Είναι μια πολύ καλή επιλογή για όποιον ψάχνει να περάσει όμορφα με ένα καλλίγραμμο κορίτσι χωρίς να φοβάται για το ποσό που θα δαπανήσει....

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Σόνια
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού