Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Νομιζω ότι οι συστασεις για την συγκεκριμενη κοπελαρα είναι περιττες. Κάθε πιστος στα Στουντιο οφειλει να εχει περασει με αυτο το κοριτσαρο ( και αυτοι που δεν εχουν παει χανουν ) !!!
Τριτη πρωι γυρω στις 11 μετα από νευρα πως μπορεις να καλμαρεις?? η απαντηση είναι γνωστη. ετσι πηγα στο εν λογω μαγαζι. Η τσατσα ευγενικη μου εδωσε νερο και μου ειπε να περιμενω λιγο. Μετα από λιγο ερχεται η Σονια και φυσικα λεω μεσα μου : ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ. πηρα το πρόγραμμα των 70€ και πηγαμε σιγα σιγα στο δωματιο. εκει αρχισε το γλεντι. Φιλακια στο λαιμο, κολπα με το στομα και σωμα της, χαδια και δεν συμαζευεται. Μετα ξεκινησε να μου τον γλειφει και να μ κανει μια πιπα άλλο πραμα. Αρχιδια, που@@, να γλειφει λες και θα τελειωνε. και όπως με γλυγει και εχω παθει κανει μια μου φοραει σκουφο και με καβαλα. και όπως είναι πανω αρχιζει να κουνιεται περα δοθε , δεξια αριστερα, να μ κανει κολπα με τον κωλο της και να με χαιδευει. καταλαβαινω πως μου ρχεται και όπως είναι την βαζω στα 4 και δινω οσο μπορω μεχρι που ηρθε η ανακουφιση. Μετα εκατσε μαζι μου με σκουπισε, μ μιλησε και γενικα προσπαθουσε να με κανει να νιωθω πολύ ανετα.
Το τελος κλασικο, εφυγα με ένα χαμογελο που πονεγε το σαγονι μου.
END OF STORY

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Μέλος
Εγγραφή:
4 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Απριλίου, 2014
Αυτη η γυναικα οσο μεγαλωνει τοσο βελτιωνεται.....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1