Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 36 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αντριαννα Ρουμανα γυρω στα 22 χρονων,καστανοξανθη με μακρυ ισιο μαλλι,συμπαθητικη εκφυλη φατσουλα με σαπια δοντακια μπροστα,βυζακι ανυπαρκτο με μεγαλες ρωγες καγκελο,κωλαρακι τρυφερο πεταχτο και μικροσκοπικη σαν συνολο γυρω στα 40 κιλα ας πουμε.Δεν ξερω τι μου αρεσε σαν εμφανιση αλλα το εκφυλο νεανικο προσωπακι της με τραβηξε ωστε να μπω με 40ε για γυμνο τσιμπουκι και 69.

Ερχεται στο δωματιο και της την πεφτω στα ορθια.Τη φιλαω στο λαιμο,μου πιανει τον πουτσο αμεσως,τα δαχτυλα μου γλιστρανε μεσα στο στριγκακι για εξερευνηση της κοκκινης ζωνης Σπασίκλας
Με πιανει και με αρχιζει στα γλωσσοφιλα,γδυνεται εντελως και την αρπαζω και τη σηκωνω αγκαλια και αυτη τυλιγει τα ποδια γυρω απο τη μεση μου και πιανεται απο το λαιμο και αρχιζω και την κουναω μπρος πισω σα να τη γαμαω.Ετσι γαμαει ο περιφημος Rocco σε πολλες απο τις τσοντες του και μη σας φανει υπερβολη οτι ειναι καμια 40 κιλα διοτι τη σηκωσα με πολυ ανεση και την κουνουσα μπρος πισω επισης με πολυ ανεση αν και δε λεγομαι Ακακιος Κακιασβιλι Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο αχαχα καλο εεε??
Συνεχισαμε με το ιδιο παθος και στο κρεβατι με γλωσσοφιλα αγκαλιες,δαχτυλα στο στομα της,πουτσομουνοτριψιματα κλπ...τα δεχεται ολα δεν εχει προβλημα.

Την πλακωσα στο γλειφομουνι οπου το μωρο παραδοθηκε εντελως.Αρχικα τσιμουσα τις ρωγες της και της εχωνα δαχτυλα στο στομα και στη συνεχεια εχωσα και δυο δαχτυλα στο μουνι της τα οποια κουνουσα με ταχυτητα δονητου και σε συνδυασμο με το παιξιμο της κλειτοριδας ειχαμε τα αναποφευκτα.Καπου εκει ειχαμε και καποια δαχτυλα στον κωλο οπου αρχικα το επαιξε δυσκολη αλλα τελικα της αρεσαν και εκατσε

Μετα ξαπλωσα ανασκελα και πηρα θεση για την πιπα την οποια κανει καλα με προσπαθειες να τον παρει ολο μεσα,καλη υγρασια και θερμοκρασια στοματος και σε καλο τεμπο.

Πρωτη σταση αυτη απο κατω οπου το μουνακι ηταν πολυ στενο και δε μπορουσα να πιασω ρυθμο αν και αυτη εδειχνε να απολαμβαναι γιατι με τραβουσε με δυναμη ολον πανω της και με φιλουσε στο λαιμο.
Τελοσπαντω αρχισα να της ψιθυριζω οτι θελω να τον βαλω λιγο στο κωλαρακι,ειπε οχι αρχικα αλλα εγω επεμενα...εβαλε λιγη κρεμα και προσπαθησα να μπω.Βεβαια υπηρχε καποιο οριο στη διεισδυση,δεν μπορουσε να τον παρει ολον μεσα πονουσε και δεν αντεχε.Τελοσπαντων επικροτω την προθεση της και θα επανελθω καποια στιγμη για το κανονικο ξεσκισμα.
Μετα με καβαλησε απο πανω οπου χτυπιοταν ακουραστα σα να εκανε ροντεο.Μετα της ζητησα κατι που δε συνηθιζω...να σηκωθει ορθια και να βαλει τα χερια στο κομοδινο και να τη γαμησω με δυναμη πισωκολλητα οπως και εγινε αλλα κουραζομαι ορθιος.
Χωρις να βγω απο μεσα της εκατσα στην ακρη του κρεβατιου ξαπλωσα κατα πισω και αυτη συνεχισε να χτυπιεται πανω κατω.
Μετα ξαπλωσα κανονικα και με καβαλησε παλι απο πανω για μερικα λεπτα και μετα γυρισαμε σε ξαπλωτο πισωκολλητο οπου τη γαμησα σε γρηγορο τεμπο και εφτασα στο γνωστο κτωνωδες και βρωμερο χυσιμο μου με κραυγες Θυμός
Λιγο χαμουρεμα ακομα και αποχωρησε.

Συμπερασμα...φοβερη ανακαλυψη.Κανει τα παντα,γουσταρει τα παντα,δε την απασχολει καθολου ο χρονος και θελει να γαμηθει με μανια.Αν μεινει σε λιγο καιρο θα μιλαμε για σπουδαιο στανταρακι και φυσικα προτεινεται ανεπιφυλακτα σε ολους τους πιπινοφαγους και οχι μονο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.454
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2014
Άλλα τις ο Ακάκιος........Γλώσσα με έφτιαξες πανάθεμα σε Γλώσσα και σου έχω πει ότι αυτές τις petit δεν τις πολυγουστάρω,Κουλ ας είναι, μπήκε στη λιστα Σπασίκλας
20 Απριλίου, 2014
χαχαχαχαχαχαχα

Αυτες οι περιγραφες σου ρε al τα σπανε...
και απο οτι καταλαβαμε πρεπει να ειναι καλο και δεκτικο το πιτσιρικι...
20 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι δε το συζηταω καν...με την πρωτη ευκαιρια να πας.Ουτε εμενα μ'αρεσει αυτος ο σωματοτυπος αλλα η συγκεκριμενη κανει τα παντα και μπορεις να τη χειριστεις πολυ ευκολα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3