Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πες μας ποια εισαι κουκλαρα μου!!! Εισαι "η προθυμη Βικυ"Χμμμ;"exquisite delicasy"Χμμμ; ΒικυΧμμμ; VikiΧμμμ;"Πολυ περιεργο πλασμα η Βικυ"Χμμμ;η "η κολαση του Δαντη"(βλ.A.F.) Πες μας να ξερουμε γιατι δεν εχουμε λεφτα για πεταμα!!! Περιγραφη για την κοπελα δεν χρειαζεται ειναι μουναρα και ολοι εχουμε ακουσει διαφορα για αυτην σε σαιτ.Διαβαζοντας την τελευταια κριτικη της ειπα και εγω να τσεκαρω τι γινεται μιας και παει καιρος που την εχω τιμησει.Τελικα δεν καταλαβαινει απο τιποτα,ουτε απο πελατες,γνωστους και αγνωστουςΚεφάλι σε τοίχο!Η Βικυ τελικα ειναι με τα φεγγαρια της.Παω και εγω να δοκιμασω την τυχη μου (τι το ηθελα,πεταμενο 50ευρωΜαλακία)Μπαινω λοιπον στο ιδρυμα, ολοι ξερουν οτι ειναι απο τα καλυτερα,με υποδεχεται η ευγενεστατη τσα2 και μου παρουσιαζει την Βικυ πραγμα που δεν χρειαζοτανε αφου για αυτην ειχα παει αλλα ετυχε να βγαινει απο δωματιοΚατσικογάμης Η Βικυ χαμογελαστη οπως παντα και βιαστικη!Πληρωνω το εισιτηριο και μπαινω στο δωματιο για να κανω το ντουζακι μου.Δεν εχω τελιωσει ακομα και σκαει μυτη,χαιρετηθηκαμε ενω ημουν ακομα στο ντους και σκουπιζομουνα.Αυτη με περιμενε στο ανυπομονη να κανω γρηγορα (πρωτο ξενερωμα)Με τα πολλα παω κοντα της μου τον παιζει λιγο,κανει ενα ωραιο περασμα απο τα μπαλακια,μου φοραει τον σκουφο και μου ξεκιναει μια πολυ ωραια πιπα, ενω ημουν ακομη ορθιος, αλλα βιαστικη.Δεν με χαλασε γιατι η πιπα της ειναι φοβερη και ειπα στον εαυτο μου καλα παμε ευτηχως!!! Ξεκιναμε τα του αγωνα με ιεραποστολκο,παω να την φιλησω, μου λεει δεν το κανω πια(δευτερο ξενερωμα)Ολοι ξερουμε οτι μιλαει μονο αγγλικα, τις λεω γιατι τι εγινε? Μου λεει δεν εχουμε χρονο γιαυτα αντε γαμα με να τελιωνουμε!Εγω ηδη ειχαι ξενερωσει απο το δευτερο ξενερωμα και αυτο ηταν το τελιωτικο ξενερωμαΘυμόςΤης λεω ok τοτε γυρνα στα τεσσερα να τελιωνουμε! Για να λεμε και την αληθεια στα τεσσερα ειναι καυλα!Ετσι λοπον με τρελα νευρα απο την ξενερα που ειχα φαει,την σφυροκοπησα μανιακα μεχρι που ηρθε το τελος πιο γρηγορα απο οτι περιμενα.Σημετοχη εκ μερους της μηδεν!Πηρε τα εσωρουχα της και με ενα γεια εφυγε.Συμπερασμα για μενα κατα την γνωμη μου...ευχαριστω δεν θα ξαναπαρω.Θα προτιμησω αλλες του ιδρυματος που ειναι πιο εμπειρες και επαγγελματιες και δεν δουλευουν αναλογα με τα κεφια τους! ΑΥΤΑ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Μέλος
Εγγραφή:
28 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
2
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2014
Να σημειωσω οτι ειναι δευτερη φορα που τρωω φολα απο ΒικυΚεφάλι σε τοίχο! Τοτε μολις ειχε γυρισει απο την χωρα της και την δικαιολογησα και της εδωσα και αλλη ευκαιρια στην οποια περασα πολυ καλα μαζι τηςΈρωτας Τωρα δεν δινω αλλη γιατι ηταν αδικαιολογητη και δεν ειναι καιρος για να πεταμε 50ευρα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1