Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 566910
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπερα τιμημενοι συναγωνιστες.

Σημερα το βραδυ κατα τις 9-9:15, επισκεφθηκα για πρωτη φορα το εν λογω μαγαζι, απο το οποιο και αποκομισα παρα πολυ καλες εντυπωσεις.

Δεν ειχα δει ποτε την Μονικα, ετσι ημουν αρκετα ανυπομονος σχετικα με το τι θα αντικρυσω. Εκτος ομως απο ανυπομονος, ημουν και πολυ επιφυλακτικος καθοτι η κοπελια στις βαθμολογιες "εχανε" στη συμμετοχη.

Ετσι λοιπον ηξερα οτι ρισκαρω να πεταξω τα λεφτα, αλλα τις σκεψεις μου διεκοψε η αφιξη της Μονικας...

Και μου επεσε η μασελα στο πατωμα...πηρα χωρις δευτερη σκεψη το full προγραμμα των 100, (ναι αυτο με το ακαποτο στοματικο, δε λεω να βαλω μυαλο...).

Η πανεμορφη κοκκινομαλα Τσεχα ειναι 21 ετων, και πραγματικο αστερι.

Τα δε βυζια της...απο αλλο πλανητη..

Περνωντας μεσα στο δωματιο η κοπελια, με πλακωσε σε ενα αργο, βαθυ, και κατα διαστηματα σφιχτο και επωδυνο τσιμπουκι που με τρελανε..οταν ηρθε η ωρα της διεισδυσης, εκει η συμμετοχη της, ηταν περαν των αναμενομενων....κυριολεκτικα καθολικη !!!. Δεν με "τελειωσε" με "Rodeo", εγω την τελειωσα με πισωκολλητο και μετα απο γρηγορο και δυνατο σφυροκοπημα...

Θα ελεγα οτι ανετρεψε τα προγνωστικα στο θεμα της συμμετοχης, και προσωπικα πλεον τη συνιστω ανεπιφυλακτα.

Καλο βολι λοιπον σε οποιον τυχερο την επισκεφτει...(θα ειμαι ενας απο αυτους συντομα και παλι..)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2008
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
30 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού