Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 176855
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατέβηκα στην Κασσάνδρας με σκοπό να δοκιμάσω την Αλεξάνδρα που από τα reviews και τις φωτογραφίες μου φάνηκε καλή περίπτωση.
Την είδα στο σαλόνι, οκ ήταν εμφανισιακά και συμπαθητική παρουσία και έτσι έδωσα το αντίτιμο για άφιλτρο (€80)
Ντάξει έχει πέσει πολύ photoshop όπως και σε όλες δηλαδή αλλά δεν είναι κακή.
Ψιλονταρτνάνα είναι, σώμα καθόλου γυμνασμένο και πολύ χαλαρό αλλά δερματάκι απαλό.
Στη δουλειά ήταν οκ με καλή χρήση της γλώσσας σε όλο το σώμα, καλό τσιμπούκωμα και δεκτική σε διάφορες στάσεις. Τυπικές υπηρεσίες χωρίς κάτι το ιδιαίτερο.
Εκεί όμως που ξενέρωσα ήταν όταν της ζήτησα να την γλείψω και εγώ λίγο (χωρίς καν να προλάβω να πω που) και μου απάντησε: «δεν γίνεται αυτό είναι άλλο πρόγραμμα»
Προφανώς και δεν θα ξαναπάρω Αλεξάνδρα Σέρκοφ. Υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές στα €80...
(ημερομηνία επίσκεψης δεν είμαι 100% σίγουρος ότι ήταν αυτή αλλά εκεί γύρω πήγα)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
rozkrotalias
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
157
Likes:
1.000
Πόντοι:
5.355
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2014
κάνει η Αλεξάνδρα ακά σαν πρόγραμμα?? πέφτω από τα σύννεφα....Γερο-μύστης
19 Απριλίου, 2014
ΚουλΠεριεργα τα συμπερασματα του φιλου πηγε επηρεασμενος απο κριτικες αν και ειδε αποτελεσματα εμνφανους φωτοσοπ δεχεται οτι το αποτελεσμα δεν ειναι κακο βεβαια σαν Αδωνιςαναζητα την τελειοτητα αλλα του εκανε κλικ και προχωρησε στο παρασυνθημα Υπηρεσιες και σερβισ βρηκε μεν καλο αλλα σπαστηκε γιατι δεν του εδωσαν και τον ουρανο με τ αστρα τελος παντωντι να μας κανουν και τα κοριτσια ρε παλληκαρια εχουν κι εναν τιμοκαταλογο να διαικπαιρεωσουν δεν ξερω αν καμμια φορα στα χρονικα περιθωρια που προσφερει το μαγαζι η ακομα και η βαριεστημαρα μαςη ακομα και η ζοχαδα που κουβαλαμε επιτρεπει σε αυτα τα πλασματα να εχουν την υπ[ομονη πολλες φορες να διεκπαιρεωσουν τα θελω παραπανω μας τα βιτσια μας η τα μουλαρωματα του εκαστοτε δημητρακη μας που του την δινει και δεν λεει να παρει αξιοπρεπεις διαστασεις και παιδευει τοσες και τοσες φορες την ταλαιπωρον αγωνιστριαν στο ριγκ της σεξουαλικης αμμιλας και αντε μετρα ο Μητσος να φυγη ευτυχης και φορτσατοςΚεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2