Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 564198
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε ολους του συναγωνιστες.
Η Κριτικη μου συναγωνιστες γινετε περισσοτερο για ενημερωση προς εσας.Απο τον καιρο που μπηκα στον αγοραιο ερωτα μια κοπελα
σε studio μου προσφερει ολα οσα θελω( προσωπικα εγω )παντα μεσα στα φυσιολογικα πλαισια και αυτη ειναι η Στελλιτσα.Τι να πει κανεις για αυτο το πλασμα,θες ανεση χρονου τον εχεις θες προκατακτικα τα εχεις θες και απαιτεις καθαριοτητα(εφ οσον εισαι και εσυ)το εχεις.Καθε συνευρεση μαζι της εχει να επιδειξει και κατι διαφορετικο.Τις πρωτες φορες μου εδειχνε ενα φιλικο και χαλαρο ρυθμο στο σεξ οπου μου αρεσει πολυ,επειτα απο αρκετες συνευρεσεις μαζι της παντα εχει τον τροπο να με εκπλησει εκει που ολα κοιλανε ομαλα απο την μια στιγμη στην αλλη μου δειχνει αλλο προσωπο πιω hard που με στελνει αδιαβαστω.
Προσωπικα βρηκα το στανταρακι μου.Καλη συνεχεια,αυτα απο μενα για την Στελλιτσα ,πιστευω παντα στην χημεια με την καθε κοπελα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Στέλλα2
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2014
Καλο το Αρλεκιν ρε τυπε αλλα δε μας λες και πως γαμιεται η γκομενα να ξερουμε...Χμμμ;Κατσικογάμης
14 Μαΐου, 2014
μια και δεν υπαρχουν φωτογραφιες της δες μας λες και κατι για την εμφανιση της?Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2