Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 16 10
Sex Studio 67139
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Άλλη μία σύντομη κριτική =περιγραφή ελπίζοντας να βοηθήσω.Πρώτες πρωινές ώρες,εν απουσία στάνταρ επιλογών αποφασισα να κάνω μια επίσκεψη στο άγνωστο. Παρκιγκ δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο
Η υπηρεσία ευγενέστατη κοινωνικότατη μου παρουσίασε την Τζοβάννα (καστανόξανθη ,
σχετικά ψηλή με ωραίες αναλογίες γύρω στα 26) και την Σουζάννα μελαχρινή πιο μικρή ,
μέτριο ανάστημα,σφιχτό κορμάκι με πιασίματα και πολλά υποσχόμμενο βλέμμα.Και οι δύο ήταν χαμογελαστές ευδιάθετες ,
με καλωσόρισαν με ένα φιλί και αν μη τι άλλο έδειξαν μια επαγγελματική συμπεριφόρα. Διαλέξα Σουζάννα χωρίς κάποιο ιδαίτερο λόγο έναντι της άλλης κοπέλας.Ολιγόλεπτη αναμονή και είσοδος στο δωμάτιο.Ευγενική χαμογελαστή ορεξάτη Social time λίγο ,αλλά τα καλά σταματούν εκεί. Στις υπηρεσίες τα χαλάμε λίγο μιας και μπαίνει στον αυτόματο(λίγα πεταχτά φιλιά ,λίγο στοματικό(καλύτερα καθόλου ) λίγο χειροκίνητο πρόγραμμα (καλύτερα καθόλου ) και στήσιμο που ναι μεν δε σε χαλάει σε κάτι άλλα ούτε και σε φτιάχνει.Σαν να βλέπεις μια ταινία και ξέρεις από πρίν τις ατάκες που θα παίξουν Με το που ήρθε το τέλος απλά εξαφανίστηκε.Γενικότερα θα έλεγα ότι έκανε το ελάχιστο δυνατό ώστε να βγει η συνεδρία χωρίς να χαρακτηριστεί ξεπέτα η κάτι άλλο αρνητικό άλλα χωρίς και κάτι αξιομνημόνευτο που θα με έκανε να την επισκευτώ ξανα.
Στα 20 euro νομίζω βρίσκεις ίδιες υπηρεσίες απλά πληρώνεις τα άλλα 30 για ξενοδοχειακή υποστήριξη και ευγένεια στις 4 το πρωί.Προτείνεται μόνο σε νεοεισερχόμενους στο χώρο που τους εμπνέει το ξενοδοχειακό περιβάλλον

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2014
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2014
Φίλε toshmagic είσαι φοβερός πορνορεπόρτερ.Πρέπει να έχεις σώσει από φόλες κόσμο και κοσμάκη(και εμένα).Από την συγκεκριμένη δεν έφαγες και φόλα,γενικά μιλαω διαβάζοντας άλλες κριτικές σου.+1 από μένα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1