Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 153 10
Sex Studio 350403
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ρία, μια κοπέλα που είδα μόλις χτες πρώτη φορά. Κοντούλα με ωραίο κούνημα στο κωλαράκι της, μικρό στήθος και καβλιάρικο προσωπάκι, με έπεισε να την δοκιμάσω. Το δωμάτιο μικρό με ντουζιέρα και νιπτήρα και σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες. Γρήγορο ντουζάκι και μετά από λίγο ήρθε η κοπέλα.

Κουνιστή κουνιστή, μου κωλοτρίφτικε στα όρθια, και σκέφτηκα ότι καλά ξεκινήσαμε. Μόλις είδε ότι μου άρεσε, αφαιρεί βιαστικά τα εσώρουχα και χωρίς 2η κουβέντα πάει να περάσει προφυλακτικό. Σφάλμα. Ήξερα τι θα επακολουθήσει. Εκτός ότι δεν το πέρασε σωστά, η πίπα της ρηχή, πάνω πάνω και με ρυθμό ραπτομηχανής. Αφού το προσπέρασα και αυτό, την βάζω ιεραποστολικά. Βάζει και κρέμα. Λάθος στάση του κορμού της, δεν επέτρεπε πολλά πολλά, και το πιο ωραίο... το χέρι της ανάμεσα στο πούτσο μου και το μουνί της. Γαμούσα δηλαδή και χέρι και μουνί. Το τράβαγα, το ξανάβαζε. Την γύρισα στα 4, σκέφτηκα ότι αυτό το κωλαράκι θα είναι ωραίο να το βλέπεις στα 4. Όντως ωραίο ήταν, αλλά πάλι λάθος στάση, καμπύλη στην πλάτη και δεν μπορούσα να κάνω τπτ. Αποτέλεσμα: Το μοιραίο, κατάφερε να με ξεκαβλώσει. Ξάπλωσα, της είπα να το αφήσουμε δεν πειράζει. Προς τιμήν της δεν με άφησε.

Της είπα να αλλάξουμε το προφυλακτικό που είναι φορεμένο λάθος, πήγε έφερε 2ο, το έβαλε σωστά αυτή τη φορά. Πάλι πίπα. Όλα οκ. Πάλι ιεραποστολικό, πάλι κρέμα, πάλι χέρι ανάμεσα, πάλι στα 4 με καμπούρα, αλλά αυτή τη φορά δεν πτοήθηκα. Σφυροκόπημα όσο δυνατά μπορούσα, μέχρι που μου είπε πιο σιγά...

Τέλος σε αυτή τη στάση. Συμπέρασμα: Όπως καταλαβαίνετε δεν πέρασα καλά, και αυτό γιατί η κοπέλα είναι άπειρη. Δεν ξέρει να κάνει σωστά αυτό που πρέπει να κάνει. Κρίμα γιατί είναι όμορφη κοπέλα και αρκετά καυλωτική. Το ξεχνάω, προχωράω, πάμε για άλλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Ρία
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.824
Πόντοι:
5.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2014
ποσο χρονο περιπου εκατσες?
βιαζεται?
05 Απριλίου, 2014
κρίμα ρε κέρβερα για το μωρό...το έχω δει κάμποσες φορές και με είχε βάλει σε σκέψεις...αλλά μετά την εμπειρία σου θα το σκεφτώ ξανά και ξανά...Γερο-μύστης
05 Απριλίου, 2014
Αρχηγε μου, δεν σου κανω το ξυπνιο(δε με παιρνει αλλωστε), αλλα με το που την ειδα στο σαλονι ειχε μια φωτεινη επιγραφη στο μετωπο:
"0 χλμ - Μονο πρωταρηδες" και την εκανα, παροτι εμφανησιακα ηταν λουκουμακι.
Τεσπα, παμε γι' αλλα.....+1
05 Απριλίου, 2014
@greta: περίπου στο 20λεπτο και κάτι
@lagonisian: ότι λέει ο τίτλος λαγέ μου, Άπειρη
@911: Φίλε Τονι έχεις χίλια δίκια, αλλά είπα μήπως μου βγει το κασκαντεριλίκι καθότι όπως είπες είναι όντως λουκουμάκι. Πάμε για άλλα Μεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4