Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Σόνια αποτελεί σταθερή αξία στα αθηναικά στούντιο εδώ και καιρό.Μελαχρινή γυναίκα με έκφυλο πρόσωπο,ενισχυμένο στήθος και αρκετά ωραίο σώμα είναι λίγα από τα χαρακτηριστικά της...Η τελευταία συνάντηση που είχα μαζί της ήταν περίπου πριν ένα χρόνο και έτσι είπα να την επισκεφτώ μίας και την είχα παραμελήσει...

Ξημερώματα της Εθνικής επετείου και μίας και το πρόγραμμα στο παραπάνω στούντιο την είχε στην μεταμεσονύκτια βάρδια είπα να περάσω...Άφιξη στο ίδρυμα και παρκάρισμα απ'έξω.Ανέβηκα τα σκαλιά καθώς η Σόνια εργαζόταν στον επάνω όροφο τον οποίο επισκεπτόμουν πρώτη φορά...

Με υποδέχτηκε η υπηρεσία και μου παρουσίασε τη Σόνια.Αμέσως κατευθύνθηκα στο πολυτελές δωμάτιο με την επιλογή του φουλ προγράμματος με παραπάνω ώρα.Πραγματικά ο χώρος είναι εξαιρετικός,μεγάλο κρεβάτι,πολυθρόνα για να ξαπλώσεις,φοβερός φωτισμός και γενικά όλα τα απαραίτητα συν ότι το μπάνιο είναι σαν ξεχωριστό δωματιάκι,μιλάμε για πολυτέλεια.

Αφού έβγαλα τα ρούχα μου και έκανα ένα σύντομο ντουζ,η Σόνια ήρθε στο δωμάτιο.Κάποιες πικάντικες κουβέντες στην αρχή και ξεκίνημε με δυνατά προκαταρκτικά.Φιλιά στο στόμα το στήθος και το λαιμό ήταν η έναρξη για να καταλήξουμε σε ολιγόλεπτο ισπανικό.Μου ζήτησε να σηκωθώ όρθιος στο κεφαλάρι του κρεβατιού για να ξεκινήσει το στοματικό.Πραγματικά κορυφαίο,χωρίς υπερβολές με ωραίες κινήσεις της γλώσσας στον κορμό και με αρκετό καραμέλωμα στα α@@@κια.Πέρασμα του προφυλακτικού και συνέχεια στο στοματικό.Αφού είχα φτάσει σχετικά στο όριο πριν "παραδώσω" της ζήτησα να την περιποιηθώ λιγάκι παίζοντας αρκετή ώρα με το γατάκι της...Άψογη συμμετοχή από μέρους της καθ'όλη τη διάρκεια της περιποίησης μου με αληθοφανείς αναστεναγμούς.Γύρισμα σε 69 για λίγα λεπτά και έναρξη στο σεξ...

Ακολούθησε κάποια μικρή ποικιλία στάσεων,στα όρθια,στα πλάγια,ιεραποστολικό,με τη Σόνια από πάνω και τελείωμα στα τέσσερα όπου πραγματικά ήταν η καλύτερη στάση μαζί της...

Κάθισε δίπλα μου για λίγο και μιλήσαμε μίας και είχαμε καιρό να τα πούμε.Ευχές για καληνύχτα και ξεκούραση και ανανέωση του ραντεβού μας σύντομα με ένα πεταχτό φιλί.

Μία πολύ καλή συνάντηση με τη Σόνια άλλωστε αποτελεί στανταράκι μου εδώ και αρκετό καιρό.Πιστεύω πως αρκετοί από εσάς που την έχουν επισκεφτεί έχουν μείνει ικανοποιημένοι και γνωρίζουν για τις υπηρεσίες της Σόνιας.Αντιθέτως όσοι δεν έχουν συνευρεθεί με τη Σόνια και δεν την γνωρίζουν θα τους πρότεινα να περάσουν μία βόλτα...

Αυτά για τη συνάντηση μου με τη Σόνια τώρα κάποιοι από εσάς μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Σόνια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2014
' αρκετά ωραίο σώμα '
πρεπει να εισαι gilfakias
03 Απριλίου, 2014
Συμφωνω και επ'αυξανω
03 Απριλίου, 2014
Σίγουρη και σοβαρή θα πρόσθετα επιλογή.

Αλλά δυστυχώς έχουμε όλοι το κόλλημα να βλέπουμε και καινούριες. Αλλιώς με 2-3 σαν την Σόνια θα είχαμε σωθεί!
lsh
lsh
03 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μου αρέσει η Σόνια ναι!
04 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δικαίωμα σου, γούστα ειναι αυτά.
Απλά για μένα εχει πλαδαρέψει πολύ, δεν μου αρέσουν οι πατσούρες
04 Απριλίου, 2014
Αληθεια, ποσο πληρωσες? Δινουν στο 12 το ελευθερο δωρο στο 50αρικο οπως πχ στη Βριλλησου 36 και 36Α?
04 Απριλίου, 2014
παιδια εγω παντως το σωμα της το βρισκω μια χαρα. εχει και κατι αλλες 20-30 plus οι οποιες δεν "αξιζουν" τα λεφτα που ζητανε. Ειδικα αυτην την περιοδο που μετρας τα χρηματα πολυ περισσοτερο, την θεωρω εξαιρετικη. Αλλα οπως πολυ σωστα αναφερει κι ο συναγωνιστης στο τελος "Αυτά για τη συνάντηση μου με τη Σόνια τώρα κάποιοι από εσάς μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη" Σπασίκλας
05 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχει "πατσουρες" η Σονια; Σορρυ συναγωνιστη μου αλλα ή μιλας για αλλη γυναικα ή εισαι stiliari lover που θα ελεγε και ο Λαγος.
Η Σονια δεν ειναι πιπινι, αλλα το σωμα της κρατιεται ΣΟΥΠΕΡ.
Το οτι δεν σ' αρεσει η ηλικια της ειναι αλλο θεμα, υποκειμενικο. "Πατσουρες" ομως δεν εχει, αντικειμενικα....
05 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"εισαι stiliari lover που θα ελεγε και ο Λαγος." δε το λέω εγώ βρε...ο billy13 το λάνσαρε...Γερο-μύστης
05 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τρολλαρεις ΚΑΙ στα σχολια .......Ημαρτων!
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2