Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 393 10
Sex Studio 327242
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο πολυ πολυυυυυ καιρο που την ειχα στο προγραμμα ηρθε επιτελους η ωρα της Πολωνεζας Καντυ.Φωτογραφιες της υπαρχουν στο αλλο σαϊτ οποτε δεν την περιγραφω...

Προσχαρη και ευδιαθετη με την εισοδο της στο δωματιο,χαμογελακια,ναζακια...'τι κανεις εσυ παιδι μου' μου ειπε και με εφτιαξε γιατι μου αρεσει να με αποκαλουν οι γκομενες 'παιδι μου'.Μου βγαζει μια λαϊκοτητα απο μερους της γκομενας αλλα και στοργη συγρονως ΣπασίκλαςΣπασίκλας
Ηρθε πλαϊ μου στο κρεβατι στηθηκε στα 4 και αμεσως εκανα την πρωτη αναγνωριστικη κινηση στον κωλο της.Αρχισα να φιλαω τα κωλομαγουλα και σιγα σιγα εχωνα τη μουρη μου στην τελεια,τρυφερη και μοσχομυριστη κωλαρα της χωρις να αντισταθει και μαλιστα αρχισε και τα πρωτα μμμμμ ενω φορουσε ακομα το κιλοτακι της.Οπως ηταν φυσικο παραμερισα το κιλοτακι,αυτη τουρλωσε εντελως και μου αποκαλυφθηκε μια σπανιας ομορφιας τρυπουλα την οποια αρχισα να γλειφω με μανια και βογγητα.Πηρα καλυτερη θεση απο πισω βαζοντας τον πουτσο αναμεσα στις πατουσες για να μου τον παιζει κιολας ενω ηταν ηδη καγκελο.

Αφου χορτασα κωλογλειψιμο,κολλησα απο πισω βαζοντας την πουτσα αναμεσα στα μπουτια και εκανα σα να τη γαμαω,χουφτωνα τα μικρα ομορφα βυζακια της,της φιλουσα το λαιμο και αυτη ευχαριστιοταν να κοιταει το θεαμα στον καθρεφτη.
Γυρισμα και απο μπροστα για τα παρακατω Εμμμμ...με τραβηξε στην αγκαλια της και τη φιλουσα τρυφερα στο λαιμο και στα βυζακια...
Γλειφομουνι σπεσιαλ το γνωστο με το οποια την τρελανα και βογγουσε ασυστολα και μου'πιανε το κεφαλι και μου το πιεζε στο μουνι της...

Πουτσα καγκελο,τελειο περασμα καποτας για πιπα η οποια ηταν τυπικα καλη σε βαθμο που μου κρατησε το ενδιαφερον ας πουμε.Σε καποια φαση γυρισε και στα 4 καπως πλαγια οποτε της εχωσα και δαχτυλο στον κωλο χωρις να διαμαρτυρυθει.

Πρωτη σταση αυτη απο πανω αναποδα με πλατη σε μενα την οποια κατεχει πολυ καλα και επισης της αρεσει κι εδω να κοιταζεται στον καθεφτη.Κουνιεται ρυθμικα,τον παιρνει ολο μεσα και σε καποια στιγμη ανεβαζει στροφες.
Στη συνεχεια την εστησα απο κατω οπου τη γαμησα πολυ ωρα,σε αργο αισθησιακο τεμπο αρχικα,με ενδιαμεσα σφυροκοπηματα οταν μου το ζητουσε.Με χαϊδευε τρυφερα στο στηθος,σηκωνε τα γονατα της τερμα πισω γιατι της αρεσει λεει ετσι ωστε να τη γαμαω τερμα μεσα και μετα απο πολυ ωρα γαμησι εφτασα στο γνωστο κτηνωδες και κραυγαλεο χυσιμο μου. Κουλ
Ξαπλωσα διπλα της,με πηρε αγκαλιτσα,μου ειπε ευχαριστω ειπαμε καποια τελευταια και αποχωρησε δινοντας μου ενα φιλι στο στομα ΈρωταςΈρωτας

Συμπερασμα...Θεϊκο πλασμα η Καντυ,αψογη σε ολα της και την θελω σπιτι μου(και αυτην) Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Παθος και ερωτισμος με ενα πολυ τρυφερο και αξιαγαπητο πλασμα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Κάντυ
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.442
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2014
AL αυτο που περιγραφεις ειναι θεικο και με 40ε δεν υπαρχει φιλε , ευγε , θα παω για αναγνωριση Μεγάλο χαμόγελο
04 Απριλίου, 2014
Δέησες να πας Candy ρε Pacino???
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!!!!!!!!!
Ακόμα λίγο να αργούσες,θα την έβλεπες σε κανα ταχυδρομείο για να πάρει τη σύνταξή της....
05 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ Johnny Red την περιμενα να μιλφισει λιγο Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3