Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερινη επιδρομη για Μαρκελα.Με το μωρο ειχα μιλησει την περασμενη εβδομαδα και ημουν ενημερωμενος οτι εργαζεται σημερα.Εφτασα στο Κωνσταντινουπολεως 92Α κατα τις 8μιση.Με υποδεχτηκε μια ευγενικη γυναικα η οποια ηταν υποδοχη.Μαλιστα μου εκανε και κολακευτικα σχολια για την εμφανιση μου(τοσο ωραιος ειμαι,χαχαχαχαχαχα).Αφου της ειπα οτι γνωριζω την Μαρκελα και οτι εχω ξαναπερασει μαζι της ερχεται το μωρο στο σαλονι και μιλαμε για λιγο.Μολις ειχε φτασει στο μαγαζι και ηθελε να κανει μπανακι αφου ηδη την περιμενε καποιος πελατης στο δωματιο.Πληρωνω μετα την υποδοχη και ανεβαινω στο πρωτο δωματιο πανω.Ξεντυνομαι,κανω το ντουζακι μου και καθομαι στην καρεκλα περιμενωντας το μωρο.Μετα απο ωρα τελικα ερχετται η ΘΕΑ.Τα ειπαμε παλι λιγο και υστερα πηγε να κανει ντουζακι για να ειναι φρεσκια.Βγαινει απο την ντουζιερα,της δινω την πετσετα και σκουπιζεται.Υστερα αρχιζουμε και φιλιομαστε συνεχεια ενω ημασταν ορθιοι,ποτε κανονικα φιλια,ποτε γλωσσοφιλα,και δαγκωματιες στα χειλη.Υστερα εναλλαξ φιλακια στο λαιμο.Μετα αγκαλιαζομαστε και φιλιομασταν και εγω δεν ξερω για ποση ωρα.Πραγματικα εχασα την αισθηση του χρονου.Υστερα η ΘΕΑ αρχιζει και με φιλαει στο στηθος και κατεβαινει προς τα κατω.Μου βγαζει το μποξερακι και καθομαι στη καρεκλα που εχει το δωματιο.Για τα προκαταρκτικα δεν προκειται να πω τιποταο πως και δεν προκειται να πω τις υπηρεσιες της.Μονο απλο προγραμμα δεν ηταν και για αυτο θα το κρατησω για τον εαυτο μου.Το μονο που θα αναφερω ειναι οτι ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ και ΤΟΣΗ ΩΡΑ δεν μου εχει κανει καμια απο τις κοπελες που κανουν αυτο το επαγγελμα.Και εχω περασει με πολλες.Στα του σεξ ξεκινημα με ιεραποστολικο με τα ποδια της ανοιχτα ενω μετα τα εφερε στη μεση μου.Τα φιλια στο στομα να πεφτουν βροχη.Καποια στιγμη της γλυφω τα βυζια ενω η ΘΕΑ μου εγλυφε τον λαιμο.Υστερα ξαπλωνω και συνεχεια με cow girl.Ποτε αργα και ποτε γρηγορα με μενα να της χουφτωνω τον κωλο ενω καποιες φορες εριχνε το σωμα της μπροστα και φιλιομασταν.Υστερα για λιγο σταση του λωτου ενω στη συνεχεια χωρις να βγω απο μεσα της την ριχνω ανασκελη στο κατω μερος του κρεβατιου και συνεχιζουμε με ιεραποστολικο οπου μετα απο σφυροκοπημα τελειωσα ενω φιλιομασταν παθιασμενα.Τα ειπαμε παλι λιγο με το μωρο ενω θα πηγαινε παλι για ντουζακι κατω αφου ειχαμε ιδρωσει και οι 2.Πραγματικα τοσο παθιασμενο σεξ ειχα να κανω καιρο.Ξανα φιλακια στο στομα και αφου με χαιρετησε αποχωρησε απο το δωματιο.Ξανα ντουζακι εγω οποτε ντυνομαι και κατεβαινω.Να πω πως η ΚΟΥΚΛΑΡΑ ειχε ξεχασει στο δωματιο το ρολοι της οποτε οταν κατεβηκα το εδωσα στην ευγενικη κυρια της υποδοχης καθως το μωρο ειχε παει σε αλλον πελατη.Εν κατακλειδι ΑΠΛΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΓΟΡΑΙΟ ΣΕΞ.Και εννοειτε οτι θα υπαρχει αμεσα και τριτος γυρος με την ΘΕΑ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
Υπηρεσίες
Ragnar Lodbrok
Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2014
Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά στην περιπτωσή σουΚεφάλι σε τοίχο!
Η
ηδονοβλεψίας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1