Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156689
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η γνωστη Βουλγαρα μιλφ Ευα επεστρεψε μετα απο σχεδον 2 χρονια στο σπιτακι Νο 2 των τριδυμων της οδου Τσουκαλα.Παλιοτερα δουλευε μονιμα πρωινη στο Αν.Γεωργιου 4 για οσους δε την ξερουν και ειχε αφησει καλο ονομα την εποχη εκεινη.Εγω την ειχα παρει μια φορα τοτε με καλες εντυπωσεις και γι'αυτο σημερα που την ξαναδα ειπα να την ξανατιμησω.Η Ευα ειναι πανω 50 χρονων,ψηλη,ξανθια με ισιο πλεον μαλλι,μεγαλα βυζια κρεμαστα,κωλαρακι και ποδι που πολυ δυσκολα συναντας σε γυναικα της ηλικιας της.Απο φατσα ειναι απλα συμπαθητικη εως ασχημουλα ομως σαν συνολο ειναι αρχοντογυναικα και σιγουρα δεν περναει απαρατηρητη.Περασα με το απλο προγραμμα των 30ε

Αφου περιμενα κανα μισαωρο να ερθει μπαινοντας στο δωματιο μου εκανε καποιες τυπικες φιλοφρονησεις του στυλ τι ομορφο παιδι που εισαι και δειλα δειλα με πλησιασε στο κρεβατι.Διεκρινα απο την αρχη καποια διστακτικοτητα οποτε αρχισα να κανω τις γνωστες μου κινησεις αλλα δυστυχως δεν ανταποκριθηκε σε τιποτα...Με το που επεσε στο κρεβατι την τραβηξα πανω μου για καποιες αγκαλιτσες,τελοσπαντων το εκανε αλλα κρατησε πολυ πισω τον κωλο της οποτε δεν μπορουσα ουτε να τη χουφτωσω ουτε να την βαλω να κατσει πανω μου.Πιανει την καποτα να μου τη βαλει σε πεσμενο πουτσο Θυμός...την λεω παιξτον μου λιγο πρωτα να καυλωσω.Τον ψιλοπαιζει λιγο και μου βαζει την καποτα εντελως χαλια με αερα και πολυ περιθωριο μπροστα
Κανει πως τριβει τα βυζια της πανω με χαϊδευει κιολας στο στηθος αλλα τα κανει ολα σε πολυ αργο και δηθεν αισθησιακο τεμπο αλλα αυτο εμενα με ξενερωνει και με κουραζει αφου ειχε προηγηθει και αλλη καταθεση λιγο πριν.
Τη στηνω λιγο μπρουμυτα και παω πισω να της τριφτω λιγο,χωνω και τη μουρη μου μεσα στα κωλομαγουλα αλλα δυσανασχετει και μου λεει πως αυτα δε γινονται στο απλο προγραμμα ΘυμόςΘυμός...Δευτερο φαουλ μιας και οι θειτσες ειναι παντα ανεκτικες στο παιχνιδι

Πιπα ανευρη,επιφανειακη,σε παρα πολυ αργο τεμπο...σε καποια στιγμη της ειπα να δωσει λιγο γκαζι γιατι κοντευα να κοιμηθω.Δεν καυλωσα καθολου με την πιπα οποτε της ζητησα να ξαπλωσει διπλα μου και μου φερει να ρουφηξω το βυζι της,εγω επαιζα μαλακια και συγχρονως μου χαϊδευε τα αρχιδια...Αλλα και παλι ηταν τετοια η σταση του σωματος της που το αριστερο μου χερι δεν επιανε τιποτα.Ξεχασα να πω οτι φορουσε ενα διχτυωτο κορμακι που ξεκινουσε απο καλτσες,ζαρτιερες,κορσε στην κοιλια και εφτανε μεχρι τα βυζια.Ολο μονοκομματο δηλαδη και μονο το βρακι ηταν εξτρα οποτε επιφανεια σωματος ελευθερη δεν υπηρχε και πολλη

Με τα πολλα πολλα μισοκαυλωσα οποτε εκει εδειξε την εμπειρια της και την παραδεχομαι γι'αυτο,με καβαλησε απο πανω αλλα πλαγια ομως κρατωντας τον πουτσο για να το φερει στα ισια του και να μπορει να μπει.Χουφτωνα και τα κωλομαγουλα οποτε πηρα να ξυπναω.Την ξαπλωσα απο κατω οπου ανοιχτηκε ωραια και αρχικα παλι βοηθουσε με το χερι της μεχρι που μου εγινε καγκελο και την γαμησα πλεον κανονικα οπου γρηγορα αριχσε να μου γκρινιαζει για το χρονο με ευγενικο τροπο ομως.Κατα εναν περιεργο τροπο εφτασα σε πολυ δυνατο χυσιμο και μαλιστα γρηγορα παρα το προηγουμενο γαμησι πριν λιγη ωρα παρα το οτι η Ευα δε με ξεσηκωσε καθολου.Εβαλε το στριγκακι της και αποχωρησε σχεδον τρεχοντας ΛύπηΛύπη

Συμπερασμα...πολυ μετρια πραματα.Μου μλποκαρε ολες τις κινησεις και ολο το ρεπερτοριο μου.Δε μπορω να λειτουργησω ετσι.Προκαταρκτικα της πλακας,βιαστικη και τυπικη αν και η ολη φαση δεν ξεπερασε τα 15 λεπτα.Παραδεχομαι βεβαιως την εμπειρια της στο θεμα της διεισδυσης αλλα μονο αυτο δε λεει τιποτα.Θα τραβηξει τους μιλφακηδες λογω εμφανισης και φυσικα τους παλιους φαν της αλλα αν λειτουργει ετσι υπαρχουν πολυ καλυτερες επιλογες σε μιλφ.Ειρηνη και Μονικα ειναι 10 κλασεις ανωτερες και πολυ πιο χαλαρες....Κριμα για την Ευα γιατι αλλιως τη θυμομουν και την ειχα στο μυαλο μου αλλα σαν συνολο δεν εμεινα ευχαριστημενος σημερα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2014
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.480
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού