Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824264
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφιξη σημερα μετα τις 12 μαζι με τον κολλητο μου στο στουντιο.Κοπελες 3:Νεφελη-Παολα και Αντριανα.Φτανωντας στο μαγαζι μας υποδεχτηκε η ευγενικη υποδοχη.Αφου πηρα ενα αναψυκτικο για να πιω εγω μαζι με τον φιλο μου πιασαμε την κουβεντα για ωρα στο σαλονι με την Νεφελη και την Παολα για διαφορα θεματα.Καποιες στιγμες διακοπηκε η κουβεντα μας λογω πελατειας.Εφτασε η στιγμη που θα επρεπε να ενημερωσουμε την υποδοχη για τις επιλογες μας.Επελεξα την Παολα για απλο προγραμμα.Ανεβηκα στο δωματιο 4.Ξεντυθηκα,και μετα μπηκα στη ντουζιερα για να κανω το ντουζακι μου.Ενω εκανα το ντουζακι μου ερχεται και η κουκλα στο δωματιο.Οση ωρα εκανα το ντουζακι μου η Παολα ειχε κατσει στον παγκο και μιλαγαμε για διαφορα θεματα ευχαριστα και μη.Βγαινω απο την ντουζιερα,σκουπιζομαι και στη συνεχεια μεταφερομαστε στο κρεβατι.Ξεκινημα της Παολας με φιλια στο λαιμο και στο στηθος και στη συνεχεια κατεβηκε και αρχισε την περιποιηση στα @@κια.Μετα απο την φοβερη περιποιηση της ηρθε πανω και αρχισα να γλυφω τα στηθη της.Περασμα προφυλακτικου και ξεκινημα στοματικου.Φοβερο στοματικο με μεγαλη ποικιλια.Οση ωρα μου εκανε στοματικο εγω την χαιδευα σε ολο της το σωμα.Κατοπιν βγαζει τα μαυρα εσωρουχα της και αρχιζω παλι να της γλυφω τα στηθη της με δικη της προτροπη ενω ταυτοχρονα της ετριβα το γατακι με το μωρο να αναστεναζει και να με γλυφει καποιες στιγμες στο αυτι.Κατοπιν στηνεται στα 4 και αρχιζει δευτερο γυρο στοματικου ακομα καλυτερος απο τον πρωτο γυρο.Πραγματικα ΤΕΛΕΙΟ στοματικο.Υστερα ξαπλωνει και εναρξη με ιεραποστολικο με την κουκλα να εχει τα ποδια της τελειως ανοιχτα.Κατα την διαρκεια της πραξης της επιανα τα βυζια ενω η Παολα καποιες στιγμες μου εγλυφε το στηθος.Υστερα γυριζει στα 4 για να συνεχισουμε σε doggy style με θεα τον φοβερο κωλο της.Σε ολη την διαρκεια της πραξης πικαντικα λογια απο την Παολα και εντονα βογγητα μεχρι που τελειωσα σε αυτη την σταση.Υστερα κατσαμε για ωρα στο δωματιο και μιλησαμε για πολλα θεματα.Αφου ντυθηκε,με ευχαριστησε και εφυγε απο το δωματιο.Εγω εκανα το ντουζακι μου,ντυθηκα και κατεβηκα στο σαλονι περιμενωντας τον φιλο μου που ειχε επιλεξει την Νεφελη.Κατεβηκε ο φιλος μου χαιρετισαμε τα κοριτσια και φυγαμε απο το στουντιο.Ηταν η δευτερη φορα που περασα με την Παολα και περασα φοβερα μαζι της οπως και την πρωτη φορα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Ragnar Lodbrok
Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2014
+1 απο μενα για πρώτη φορά,μόνο και μόνο επειδη δεν εγραψες πυρφόρικη κριτική!
25 Μαρτίου, 2014
χαχαχαχα σαν ψευτικο μοιαζει.... ελεος βρε παιδια... μπορουμε να ξεχωρισουμε τις αληθινες κριτικες....
26 Μαρτίου, 2014
Ετσι να ισιωσουν οι κριτικες για την Παολα
27 Μαρτίου, 2014
Ρε μπουλακο!!!!! Οπως και να το κάνουμε το κορίτσι δεν θα το φάτε Κατσικογάμης και πολυ Μάλιστα.......
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4