Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824454
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πρώτη φορά στο συγεκριμένο σπίτι και περασα με την πάολα, με το απλό πρόγραμα τον 50 ευρώ... η πάολα είναι εμφανίσιμη αλλά στο krevati δεν έδειχνε καθόλου πρόθυμη,(toulaxiston με το απλό πρόγραμα)

συνολικός χρόνος 10 λεπτά με αρκετή άρνηση γενικότερα από την πλευρά της κοπέλας.

καμία σχέση με αυτά που διαφημίζουν στην ιστοσελίδα τους για τα 30 λεπτά παραμονής της κοπέλας στο δωμάτιο.

Ας μην γράφουμε ανακρίβειες λοιπών και ας μην περιφρονούμε τα 50 ευρώ στην εποχή μας.

δεν μου έκαναν καθόλου καλή εντυπωση τα παραπάνω και συνεπώς έβαλα Χ στο συγεκριμένο σπίτι.

Σας ευχαριστώ και ελπίζω να προλάβω tyxon παρόμοιες καταστάσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Paola
Boulakos
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαρτίου, 2014
ρε φιλαρακο κατι δεν μου παει καλα με σενα
1)ημερομηνία εγγραφης χτεςΜεγάλο χαμόγελο
2)πήρες πρόγραμμα 30 λεπτων και εκατσε μέσα 10???????? τότε οκΚεφάλι σε τοίχο!
3)το πόσο θα κάτσεις μέσα εξαρταται και απο σένα γενίκα δεν βιάζονται
4)το πως θα περάσεις εξαρτάται απο πολλά
5)δεν μας έδωσες όμως λεπτομέρειες γιατι??????????
M
moras123
20 Μαρτίου, 2014
Συμφωνώ με τον Boulakos.
Η Πάολα έχει γίνει πολύ ξεπέτα τελευταία....
20 Μαρτίου, 2014
Στη γειτονια μου υπηρχαν 2 ψητοπωλεια......μολις ανοιξε ενα 3ο με ωραιο περιβαλλον καλες τιμες κτλ και μοιρασε φυλλαδια στις πολυκατοικιες κτλ....την πρωτη κιολας μερα λειτουργιας του το ειχαν επισκευτει μεσα απο ανωνυμα τηλεφωνηματα εφοριες,ικα,υγειονομικα, δημος κτλ χαχαχ ο ΝεοΕλληνας σε αυτα ειναι μανουλα.....δωστου ρουφιανια και να βγαλει το ματι του γειτονα και πεταει τη σκουφια του !!! Ε αναλογα στο χωρο μας υπαρχουν οι ανωνυμες κριτικες μπαρουφολογιες.....
Το οτι χαλαμε την πιατσα με το να εχουμε σαν στουντιο 1-2 βαρδιες την εβδομαδα οπου καποιος ο οποιος δεν φυσαει το χρημα στην εποχη μας μπορει με ενα 50αρικο να κατσει στο δωματιο 30 ολοκληρα λεπτα με μια κοπελα ειναι μαγκεια μας και αν καποιος θελει να ειναι το ιδιο ή και περισσοτερο μαγκας απο εμας μπορει να βγαλει μια αντιστοιχη προσφορα/καμπανια για 40 λεπτα πχ
Πολυ πιο τιμιο και profecional το βρισκω απο το να κανει κωδικους και να γραφει κριτικες που δεν υπαρχουν και δεν μπορουν να υποστηριχθουν.
Η σελιδα μας που λεει ο συγγραφεας το λεει καθαρα
"Δεν έχετε παρά να παρακολουθείτε το πρόγραμμα μας για τις "30min Pleasure" βάρδιες μας !!!"
30min Pleasure βαρδια καλη ωρα ηταν χθες τεταρτη απογευμα και παλι το προσεχες Σαββατο 22 στην απογευματινη
και παντα σε αυτες τις βαρδιες η κοπελα εχει ρολοι μαζι της στο κομοδινο
Δηλαδη μονο ενας χαζος ή ενας βαλτος μπορει να θεωρησει οτι σε καθε βαρδια ολη την εβδομαδα υπαρχει αυτη η καμπανια
και το αστειο του πραγματος ειναι και το οτι διαλεξε και λαθος κοπελα
η Παολα ποτε εως τωρα δεν εχει μπει σε βαρδια 30min
δεν υπαρχει ουτε ενα ποστ εδω ή στο σαιτ μας που να προβαλουμε την Παολα σε 30min
Αnyway
Πολλα εχουν δει τα ματια μας τοσα χρονια στο νετ, κατανταει κουραστικο απο ενα σημειο και περα
τουλαχιστον θες που θες να μαυρισεις κατι ρε φιλε καντο με κανα πιο προτωτυπο και πιο νεο τροπο να σου πουμε και μπραβο, ακομα και στο μαυρισμα στασημοτητα καμια προοδος το μυαλο δεν στροφαρει ,απογοητευση
Κλεινω παλι με την ρηση της σελιδας μας

http://www.filis104.com/el/nea/357-30min-pleasure
Δεν έχετε παρά να παρακολουθείτε το πρόγραμμα μας για τις "30min Pleasure" βάρδιες μας !!!
Σας περιμένουμε να σας χαρίσουμε ακόμα περισσότερα λεπτά από αυτά που θα λέει το ρολόι !!!
* Εξυπακούεται οτι οι βάρδιες "30min Pleasure" θα αφορούν όλα μας τα προγράμματα και το απλό.
Φ
Φυλης104
20 Μαρτίου, 2014
boulako ετοιμάσου για επίθεση από αγαπούληδες και μη
21 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να ετοιμαστει; Την εχει κανει ηδη. Μια που γραφτηκε, μια που εγραψε και δεν ξανασυνδεθηκε. Φευγατο μελος.....
21 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ενταξει η κριτικη μπορει να ειναι στημενη απο αντωγωνιστες
εσυ ομως αντζελα ποσες διθυραμβικες κριτικες εχεις στησει για το μαγαζι σου?
21 Μαρτίου, 2014
Φιλαρακο η κριτικη σου ειναι λαθασμενη ειδικα για τιν συγκεκριμενη γυναικα.Οσο για τα προγραμματα των 30min pleasure το τηρουν τα κοριτσια και με το πολυ παραπανω και με πολλα αλλα δωρακια.Αλλα για τιν συγκεκριμενη γυναικα επαιξες και εχασες διοτι ειμαι πελατης τακτικος και τιν εχω ρωτησει γιατι δεν κανεις προσφορες εσυ? Και μου εχει απαντηση οτι ειναι επιλογη της και οτι η Κ.Ατζελα θελει αυτο που βαζει στα προγραμματα να γινεται και να ισχυει για ολες τις κοπελες που ειναι στης βαρδιες αυτες αυτη ηταν η απαντηση της Κ. Παολας .ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ.[ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΤΗΝ ΚΡΙΝΕΙ]ΕμμμμΕμμμμΕμμμμ
21 Μαρτίου, 2014
η παολα εχει το ιδιο στυλακι με την νανσυ ξεπετα και τιποτα αλλο.μονο εμφανηση εχουν
21 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Leon αγαπη ανοιγεις πολυ μεγαλη κουβεντα και θα ηταν αμαρτια ειλικρινα να την καναμε εδω και οχι σε καποιο θρεντ.
Αν εννοεις παντως περιστατικα που χτυπαει η πορτα και μπαινει μεσα το ταδε και το δεινα γνωστο και σεβαστο νικ.....
και η κοπελα θα κατσει μαζι του στο δωματιο με ενα 50αρικο για 50 λεπτα (αληθινα περιστατικα)για να τσιμπησει την καλη κριτικη...
Παραπολλες ειναι η απαντηση στην ερωτηση σου
αλλα αυτο δεν συμβαινει ξερεις μονο στο δικο μας μαγαζι αλλα σε ολα τα μαγαζια και σε ολες της κοπελες της αθηνας, ετσι εχει γινει πια η αγορα μας εδω και παρα πολυ καιρο
ευθυνη ομως αν το σκεφτεις δεν εχουμε εμεις οι επαγγελματιες σε αυτο
εμεις την δουλεια μας κανουμε
ευθυνη εχουν οσοι προς χαρην του συγγραφικου τους ταλεντου "χρησιμοποιουνε" τις κοπελες προς οφελος τους για παραπανω χρονο και υπηρεσιες και παραλληλα θαμπωνουν τους αναγνωστες.
Εξυπνος δειχνεις ,σκεψου το λιγο παραπανω...
προσωπικα εχω παψει εδω και παρα πολυ καιρο να θεωρω τις διθυραμβικες κριτικες χρησιμες
οι εποχες ειναι τετοιες που ο κοσμος με καθρεφτακια και χαντρες για ιθαγενεις δεν πολυψηνεται
σε αλλα πραγματα δινω βαση στη δουλεια μου, οπως το να εχουμε ενα πολυ καλο καθαρο αξιοπρεπες και οργανωμενο περιβαλλον και κοπελες που στο ανθρωπινο δυνατο να προσφαιρουν στο κοσμο το καλυτερο
καλο το μαρκετινγκ δε λεω αλλα ζουμε στο 14 και μονο με περιτυλιγμα δεν πας μπροστα
Φ
Φυλης104
24 Μαρτίου, 2014
σε συνέχεια του αρχικού μου μυνήματος και τον μυνημάτων σας που μόλις διάβασα...

Για να γίνω ποιο λεπτομερής λοιπόν...

Η συγκεκριμένη κοπέλα (Πάολα) είχε ένα τουπέ με το που μπήκε στο δωμάτιο... μου έκανε στοματικό για 2-3 λεπτά τοποθετώντας έτσι το κορμί της ώστε να μην μπορώ να πιάνω τίποτα... Μετά τα ελάχιστα λεπτά του στοματικού με ρώτησε εντελώς μηχανικά πως θα ήθελα να την πάρω... της απάντησα να έρθει από πάνω μου... εκείνη ακριβώς την στιγμή είχα αρχίσει να αισθανόμε αμήχανα και άβολα με αποτέλεσμα να μην έχω 100% την στυση που θα έπρεπε... έτσι λοιπόν με ξεκαβάλησε και μου είπε με μια άνεση " Παιξτον και μόνοs σου,δεν είναι ντροπή" εκεί τα πράγματα επειδινώθηκαν ακόμα περισσότερο.... ώσπου της είπα να γυρίσει στα 4, τουλάχιστον να μην βλέπω το πρόσωπο της, απλά να απολαύσω τον "κωλο-χαρακτήρα" της.... όπου και τελείωσα λίγο πριν συμπληρωθούν τα 10 λεπτά...... έκατσε ακόμα 1 λεπτό στο δωμάτιο για να ντυθεί (φορούσε και κάτι γούνινες γκέτες της οποίες και δεν της έβγαλε ποτέ), στην συνέχεια με ευχαρίστησε και έφυγε.

το μαγαζί αυτό το ξέρω χρόνια, ποιο παλιά ήταν μπουρδέλο και έφερνε μόνο τρανς αν θυμαμε καλά (είχε και ένα κλουβί στο σαλόνι)... ήταν από τα πρώτα στούντιο που άνοιξαν και ίσως το μοναδικό στην αθήνα που μετατράπηκε από κλασικό μπουρδέλο σε στούντιο. Γιατί να θέλω να το δυσφημίσω??? Σαν χώρος είναι άψογος και μακάρι και τα αλλά του είδους του να του μοιάσουν......

Απλά έγινα πρόσφατα μέλος εδώ γιατί δεν μου αρέσει η κοροιδια γενικότερα...... θα πρέπει με τα σχόλια (αρνητικά ή θετικά) των πελατών να διορθώνονται και κάποιες "παρατυπίες" η άσχημες συμπεριφορές....

Αναφέρομε λοιπόν στον διαχειριστή του συγεκριμένου μαγαζιού που θα έπρεπε να διασφαλίζει την ποιότητα και την ποσότητα στην παροχή των υπερησιών που προσφέρει.

Να ελενχει τις υπηρεσίες της κοπέλας μέσω του επόπτη (τσατσά) και όχι να απαντάει στα μηνύματα του πελάτη....... για σουβλαντζιδικά, δολοπλοκίες και νεοέλληνες.... (σαν τους πολιτικούς που αρνούνται τα πάντα)....

Θα μπορούσε στο 10 λεπτό που βγήκε η Πάολα από το δωμάτιο, να ερωτηθεί για της υπηρεσίες που προσέφερε και αυτό να μεταφερθεί και σε σένα κύριε διαχειριστά του "Φυλής 104" που καθεσε πολύ σωστά από την άλλη και προσπαθείς να διαφημίσεις της υπηρεσίες μέσω της ιστοσελίδας αυτής.....

Αυτά για την ώρα, ότι άλλες διευκρινησεις ζητήσετε στην διάθεση σας....
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2