Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 86 10
Sex Studio 111234
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επιστροφή πριν από λίγο από την καινούρια ανακαλύψει του γίγαντα και μεγάλου πορνολαγονικού PIATSAS την Αλίσια

οι φωτό που ανέβηκαν πριν λίγη ώρα είναι παρα πολύ κοντά στην πραγματικότητα,
πρόκειται για έναν κοντοπουτανο, με έντονα ασιατικά χαρακτηριστικά, παρόλο που δηλώνει Ρωσίδα,

με γλυκό προσωπάκι, γύρο στα 30, καστανοκόκκινο exte μαλλί, με τσιμπουκόχειλα, ενισχυμένους βυζούς,
με αδύνατο πολύ καλο κορμάκι, με ένα μεγάλο tatoo να καλύπτει την πίσω όψη της από τους ωμους μέχρι λίγο πριν τον κώλο.

μπανάκι κοινόχρηστο και μόλις ξάπλωσα μπαίνει η κοπέλα χαμογελαστή, και επικοινωνιακή, με πολύ καλά Ελληνικά αφού είναι πολλά χρονια στην Ελλάδα με πολυετή καριέρα σε Strip Show.

λίγα προκαταρτικά με μικρή ισπανική και χάδια,
πέρασμα προφυλαχτικού και μια καλή πίπα με αρκετά Deep Throat που φάνηκε ότι το κατέχει το άθλημα αλλα ήταν αρκετά σύντομη και προχώρησε γρήγορα στον αγώνα,

1 στάση στο sex με εκείνη από επάνω σε gfe ρυθμούς όπως και όλη η συνεύρεση μας με αρκετά φιλια γλειψίματα στο στήθος εκατέρωθεν σε αργό και αισθησιακό ρυθμό

2 στάση στα τέσσερα όπου και εκεί δεν επιχείρησα να την κακομεταχειριστώ δεν μου το έβγαλε,
με καλο στήσιμο και εμενα να χαζεύω το έργο τέχνης που έχει στην πλάτη της

και τέλος εγώ από επάνω με κάποιες παραλλαγές που όπως είναι κοντούλα και ευκίνητη την κανεις ότι θες μέχρι και κόμπο την δένεις,

έτσι μετά από λίγη ώρα και ενώ την είχα γυρίσει
ελαφρώς στο πλάι και ενώ έπεσαν πάλι αρκετά φιλια
ήρθε το τέλος σε μια ευχάριστη και καλή κατάθεση με μια έμπειρη κοπέλα που πιστεύω έχει και αλλα πολλά να δώσει αλλα ήταν κάπως κουμπωμένη πιστεύω την επομενη φορα να μου δείξει ότι έχει και αλλα στο ρεπερτόριο της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2014
ακουγεται πολυ καλη περιπτωση γιατι σε αυτο το μαγαζι επικρατει η μετριοτητα γενικοτερα ηταν δεκτικη? καλη κριτικη+1
19 Μαρτίου, 2014
ήταν αρκετά δεκτική δεν είχα πρόβλημα
αλλα γενικά δεν την ζόρισα και πολύ στο repeticion θα έχω πιο πολλές απαιτήσεις
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2