Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161857
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτη συνάντηση με τη Λάρα σήμερα το μεσημεράκι.

Κόσμος δεν υπήρχε στα δωμάτια οπότε πέρασα με το πρόγραμμα των 40ευρώ (από 30 το απλό).

Η υπηρεσία προσέφερε πετσετούλα για το αναγκαίο μπανιερό και μόλις είχα ολοκληρώσει το ντουζάκι μου τσουπ νάσου το μωράκι.

Δεν την είδα εξαρχής να έχει κέφια αλλά το παίδεψα αρκετά μπας και μου σκάσει κάνα χαμόγελο.
Δυστυχώς απέτυχα παταγωδώς και δεν το κατάφερα καθ' όλη τη διάρκεια της ερωτικής μας συνεύρεσης.

Προκαταρκτικά ούτε κατά διάνοια. Λιγομίλητη, πέρασμα με το στόμα προφυλακτικού σε πουλί σε χειμερία νάρκη.
Αλλά σύντομα κατάφερε να μου τον κάνει κάγκελο με το υπέροχο, ομολογώ να πω, στοματικό της.

Το κορμί της βέβαια το είχε απομακρυσμένο οπότε δεν μπόρεσα να χαϊδέψω καθόλου το λαχταριστό κορμάκι της.

Μετά από λίγο με ρώτησε τί στάση προτιμούσα και ευγενικά της ζήτησα να ανέβει από πάνω μου.

Υπέροχη επιδερμίδα, σφριγηλό κωλαράκι και βυζάκια όμορφα νεανικά. Από πάνω το κατέχει το άθλημα και κουνήθηκε αρκετά καλά μπορώ να πω. Αλλά το μυαλό της ταξίδευε αλλού ... ανέκφραστη όλη την ώρα.

Εν συνεχεία πήρε πόζα στα τέσσερα αποκαλύπτοντας το υπέροχο κωλαράκι της. Κορμί αψεγάδιαστο.

Ίσως αυτή να ήταν και η καλύτερη στιγμή μας, διότι μετά που τη γύρισα σε ιεραποστολικό για να βλέπω το γλυκό προσωπάκι της η Λάρα κοιτούσε το ταβάνι και απέφευγε να με κοιτάζει κατά πρόσωπο.

Εκεί ξενέρωσα πλήρως και το έχασα το παιχνίδι. Ένιωσα αρκετά άβολα, σαν να το έκανε από αγγαρεία ή με το ζόρι. Δυστυχώς έτσι δεν μπορώ να λειτουργήσω. Με το στανιό Λάρα δεν γίνεται τίποτα.

Εν κατακλείδι, παρότι είναι ένα υπέροχο πλασματάκι η Λάρα από θέμα εμφάνισης, σήμερα δυστυχώς δεν μου έβγαλε τίποτα από αυτή την ομορφιά και τον αισθησιασμό.

Μακάρι οι υπόλοιποι να περάσουν υπέροχα μαζί της. Εγώ δεν κατάφερα να τη ξεκλειδώσω με τίποτα όμως ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάρα
gabetsos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
12
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2014
Ρε συ, εχω κατι κλειδια της - τα οποια απεκτησα με πολυ κοπο - γιατι δεν μου ειπες οτι θα πας για να στα δωσω?? :-D
Αν το κοριτσι αυτο ειχε λιγο σταθερη αποδοση, οι ουρες θα εφταναν μεχρι το Λευκο Πυργο!
18 Μαρτίου, 2014
αυτή η περιγραφή μου θυμίζει ακριβώς τη δική μου εμπειρία μαζί της, πολλούς μήνες πριν...
18 Μαρτίου, 2014
Θα επρεπε να ξεκλειδωσει με το 40ρι.-
19 Μαρτίου, 2014
μετά από μια και μοναδική εμπειρία μαζί της στην αρχή της καριέρας της έχω ακριβώς τις ίδιες θύμισες με σένα αγαπητέ gab ... και συμφωνώ απόλυτα με τον hagem ... αν αυτό το κορίτσι είχε την ίδια σταθερή καλή απόδοση οι ουρές θα ήταν ατελείωτες ... αντε βρε φίλε hagem ... δώσε κλειδιά στον λαό να περνάμε όλοι καλά !!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4