Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 176 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Tο Λ. Αθηνών 204 αποτελεί χρονικά το τελευταίο "παιδάκι" της "γερμανικής" αλυσίδας και πρόκειται για έναν από τους πολυτελέστερους-για να μην πω ο πολυτελέστερος-χώρους της στουντιακής Αθήνας...άνετο και διακριτικό πάρκινγκ στην πίσω πλευρά του καταστήματος...Είχα επισκεφθεί αρκετές φορές το συγκεκριμένο μαγαζί χωρίς ωστόσο να έχω περάσει στο δωμάτιο...Ήδη από το χώρο του σαλονιού, η πολυτέλεια είναι εμφανής, με δερμάτινους καναπέδες, μεγάλες τηλεοράσεις lcd να παίζουν διάφορα προγράμματα, μεγάλη μπάρα για να απολαύσεις το ποτό σου αν θες και ωραίοι φωτιστικοί χρωματισμοί... Η κοπέλα που διάλεξα για να έχω την πρώτη μου εμπειρία στο συγκεκριμένο μαγαζί ήταν η Μαρίνα. Μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά, ωραίο μικρό φυσικό στήθος, μεσογειακές καμπύλες, χυμώδες κορμί με μεγάλο όπλο της την περιφέρειά της. Αποτελεί μια αγαπημένη μου επιλογή στη συγκεκριμένη αλυσίδα μιας και όσες φορές έχω περάσει μαζί της έχω τα καλύτερα να θυμάμαι...Επιλογή φουλ προγράμματος και είσοδος στο VIP δωμάτιο...Να πω ότι μου πέσανε τα αυτιά?? Απίστευτη πολυτέλεια και ατμόσφαιρα....Τεράστιο στρογγυλό γκρι κρεβάτι, με μεγάλη πλάτη, τεράστιο τζακούζι απέναντι που χωράνε μέσα "όλοι οι καλοί", δίπλα ξεχωριστό ντουζ, με γυάλινο διαχωριστικό...Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν η παρουσία στοματικού διαλύματος, μπατονετών για τα αυτιά και οινοπνεύματος....Ωραίες αποχρώσεις στους τοίχους και μεγάλος επιτοίχιος καθρέφτης...

Ο θαυμασμός μου για το χώρο διακόπηκε από την είσοδο της Μαρίνας στο δωμάτιο μες στο χαμόγελο. Ακολούθησε σύντομο social όπου βοήθησε να σπάσει ο πάγος, κάποιες φιλοφρονήσεις μέχρι που ξεκίνησε αργά και αισθησιακά ο "αγώνας"...Ωραία φιλιά σε όλο το κορμί μου, καλή περιποίηση του στήθους μου, παιχνίδι με τις ρώγες μου, μέχρι που έφτασε στην επίμαχη περιοχή και με αριστοτεχνικό πέρασμα προφυλακτικού, ξεκίνησε μια καταπληκτική στοματική περιποίηση. Φτυσίματα, deepthroughts, παιχνίδια με τη γλώσσα της γύρω από το κεφαλάκι του πέους μου, συνεχής οπτική επαφή και αλλαγές στο ρυθμό...Δεν παρέλειψε να περιποιηθεί και τα @@ μου, γεγονός που εκτόξευσε την ηδονή στα ύψη...Η ανταπόδοση εκ μέρους μου, στο περιποιημένο αιδοίο της, τη βρήκε να ανταποκρίνεται αληθοφανώς, με πνιχτούς αναστεναγμούς και να κουνάει ωραία το κορμί της...Διήρκεσε αρκετά αυτή η φάση, μέχρι που με δική της πρωτοβουλία, γύρισε και σύρθηκε πάνω μου και συνεχίσαμε σε στάση 69 για παράλληλη περιποίηση...

Ξεκίνημα της κυρίως δράσης στα 4, μιας και με τέτοια περιφέρεια είναι κρίμα να μην απολαύσεις τη θέα. Πολύ ωραίο στήσιμο εκ μέρους της και αργές διεισδύσεις μέχρι να ανέβουν σταδιακά οι ρυθμοί. Είναι φοβερό θέαμα να βλέπεις πως κινούνται τα κωλομάγουλα της Μαρίνας σε αυτή τη στάση, ενώ με προέτρεπε να τα πιάνω, να τα αισθάνομαι συνεχώς...Γύρισμα σε ιεραποστολικό για να βλέπω το μουτράκι της, αρκετή περιποίηση στο όμορφο στήθος της και συνέχεια σε αργούς ρυθμούς.Αρκετές παραλλαγές σε αυτή τη στάση, απρόσκοπτη πρόσβαση στα πανέμορφα πατουσάκια της με το γαλλικό πεντικιούρ, δεν αρνήθηκε να τα περιποιηθώ και πολύ καλή ευλυγισία εκ μέρους της...Μου έκανε και σπαγγάτο όπως ήμουν μέσα της με τα πόδια της τελείως ανοιχτά, στη συνέχεια πλάγια, μετά ενωμένα κοντά στο πρόσωπό μου...Σειρά είχε εκείνη από πάνω μου να με καβαλάει και να ελέγχει εκείνη το ρυθμό με αργές κινήσεις ενώ είχε γείρει πάνω μου...Ξανά γύρισμα σε ιεραποστολικό, με πιο γρήγορους ρυθμούς όπου μετά από λίγα λεπτά και μέσα σε αρκετά έντονα βογγητά από κείνη ένιωσα το τέλος να έρχεται και να "λυτρώνομαι" άμεσα πάνω στα πατουσάκια της...

Εξαιρετική συνεδρία και εξυπηρέτηση από ένα υπέροχο κορίτσι, χωρίς χρονικούς περιορισμούς, διαθέτει πλέον μεγάλη εμπειρία στο χειρισμό καταστάσεων και επιδιώκει να φύγει ο πελάτης ευχαριστημένος από το δωμάτιο...Δεκτική στις λογικές απαιτήσεις του παρτενέρ της και όσο είναι στο δωμάτιο δεν την απασχολούν ούτε κουδούνια, ούτε κόσμος ούτε τίποτα άσχετο...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2014
+1 απο εμένα αλλά οί μπατονέτες....για τα αυτιά σε τι χρησιμεύουν στ'όλο concept Χμμμ;Χμμμ; ??
17 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μάλλον στο γενικότερο κόνσεπτ της καθαριότητας...μπορεί να θες να κάνεις ένα πλήρες ντους μετά τον αγώνα και να είσαι σένιος, οπότε σου δίνει και αυτήν την επιλογή για τα αυτάκια σου...Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2