Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο μια πολυ κουραστικη μερα ειχα λιγο χρονο και εκανα μια βολτα καταληγοντας στο συγκεκριμενο μαγαζι. Πολυ καλη εξυπηρετηση απο την τσατσα με την ωραια ενημερωση για τα προγραμματα. Η κοπελα ηταν η Βικη 1,65 μελαχρινο αδυνατο με τελειο κωλαρακι και πολυ καλο βυζι περιπου 3 νουμερακι.Επελεξα το προγραμμα με δυο εκτονωσεις. Μπηκα να κανω ενα ντουζακι και την ωρα που τελειωσα ηρθε πιασαμε λιγο την κουβεντα και αρχισε να με γλυφει σιγα σιγα απο πανω και μου τον επεζε μεχρι να μου γινει προκα. περασε το λαστιχο και αρχισε την πιπα μετα απο 5 λεπτα μου ειπε οτι θελει να την γαμησω στα τεσσερα εβαλε το γρασο της και στηθηκε την πηρα για κανενα 10 μεχρι που εχυσα. πηγα παλι για ντουζ και αυτη εφυγε για 15 λεπτα για να χαλαρωσω και να ερθει για το δευτερο γυρω.Αν αργουσε λιγο ακομα θα εριχνα και εναν υπνο. ηρθε παλι εκατσε διπλα ξεκινησε χαδια και αρχισε να μου τον παιζει και να μου ρουφαει τα αρχιδια με μανια μολις τα μουλιασε καλα αρχισε μια πιπα δυνατη γρηγορη με λυσα ασταματητα χωρις ανασα σε μια φαση νομιζα θα μου τον κοψει αυτο κρατησε κανενα 15 μπορει και παραπανω ηθελε να την γλυψω αλλα της ειπα οχι ετσι καθως με τσιμπουκωνε την αρχισα στο δακτυλο και μολις εγινε μουσκεμα την κωλοδακτυλιασα χωρις να μου πει τιποτα.Αφου κουραστηκε το κοριτσι σταματησε και μου ρωτησε πως θελω να την γαμησω της ειπα στα τεσσερα γιατι ειχε ωραια θεα ετσι ξεκινησα με χαλαρους ρυθμους και μετα την ξεκινησα σε σφυροκοπημα με ολες μου τις δυναμεις,βογκαγε φωναζε με εφτιαξε καλα και εχυσα δυνατα. Θα την ξανατιμησω στο μελον αξιζει!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού