Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 567282
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επανερχόμαστε λοιπόν στο γνωστό ερώτημα. Το κάνουμε με τον εγκέφαλο ή με τον πούτσο? Εγώ πλέον , λόγω ηλικίας, το πρώτο. Όταν είμαι με ένα πανέμορφο μωρό φαντάζομαι όλα τα άλλα. Φτιάχνομαι μόνο με αυτό που βλέπω και που κρατάω στα χέρια μου. Και κοπέλα σαν τη Νίκυ δεν υπάρχει αυτή τη στιγμή ούτε σε studio ούτε καν σε ct. Και φυσικά μιλάω μόνο και το τονίζω μόνο για την εμφάνιση, πρόσωπο, κώλο (στητό και σφικτό), βυζί τούμπανο (φτιαχτό), ποδάρες και κοιλιά λεία μοντέλου, πέλματα...γενικά όλο το πακέτο του μοντέλου, όχι του ανορεκτικού, του κανονικού σώματος που όλοι ονειρευόμαστε και με βυζί (επαναλαμβάνω) . Υπηρεσίες? Ανύπαρκτες. Συμφωνώ με τον συνάδελφο που σπάστηκε. Οντως γίνεται εκνευριστική. Όμως: Με 50 ευρώ περιμένει κανείς να μαμήσει ένα τέτοιο μωρό? Ποτέ. Εγώ πήρα το πλούσιο πρόγραμμα, έδωσα την καταοστάρα, πήγα σε φοβερό χώρο (δωμάτιο 204 ξενοδοχείο...) περιμένοντας ότι η καλλονή θα συγκινηθεί. Μπάα. Πολύ λίγα πράγματα. Ηταν ευγενική, κάθισε ένα μισάωρο άνετα, αλλά μέχρις εκεί. Βλέποντας πάντως την κωλάρα αυτή στον καθρέφτη εγώ φτιάχτηκα. Φαντασίωση είχα το ομολογώ. Πάντως πέρασα ωραία. (κάτι σαν αυνανισμός? Μπορεί...) Δεν τη συνιστώ σε κανέναν, αλλά είναι πανέμορφη. Ελπίζω να βγάλατε κάποια άκρη....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Νίκυ
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2014
πανέμορφη πάντως δεν είναι όσο και να το παλεύει.
Σιλικονέ βυζί κι ολίγον σφιχτό,
κώλο σφιχτό όσο πρέπει,
φάτσα όμως δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο.

Σέρβις ναι για κλάμα,
ακριβός αυνανισμός.
14 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλά γούστα είναι αυτά....πάντως συμφωνούμε στα βασικά δεν το' χει και δεν γουστάρει καθόλου...Οπότε...
14 Μαρτίου, 2014
Αν είναι να πληρώσεις 100 ευρώ για να θαυμάσεις κορμί μοντέλου, γιατί δεν πας καλύτερα σε μια επίδειξη μόδας που είναι δωρεάν;
16 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με τη 100ρα τη χουφτωσε κιολας, στην επιδειξη τι θα χουφτωνε;
17 Μαρτίου, 2014
Ρε φιλε εγω 90 για πιπουλα και μασαζακι εδωσα με σουπερ συμμετοχη και ημουν ευχαριστημενος(σε αλλο ιδρυμα). Αλλα μηπως τα παραλες???
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5