Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 177290
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν θυμάμαι ακριβή ημερομηνία...θυμάμαι μόνο ότι την είχα δει πολλές φορές στο σάιτ και με είχε καυλωσει απίστευτα...οπότε μια μέρα μετά από βραδυνή έξοδο, πίτα μεθυσμένος, αποφάσισα να την επισκεφτώ. πράγματι οι προσδοκίες μου δικαιώθηκαν. τούμπανο, βυζάρες, καυλα γενικά...ήμουν που ήμουν μεθυσμένος, με το που μπήκε στο δωμάτιο μετά από ένα 5λεπτο ήμουν ήδη τίγκα καυλωμένος...άρχισε να με γλύφει στο στήθος, στην κοιλιά, στο λαιμό...μου έκανε ένα αργό και βασανιστικό τσιμπούκι που εγώ της είπα να σταματήσουμε, όχι γιατί θα έχυνα, πού να χύσω με τόσο ποτό, αλλά γιατί ανυπομονούσα να την πηδήξω....ε στα της πράξης τωρα...θυμάμαι μόνο να τηνγαμάω με δύναμη από ολες τις στάσεις και να μην την χορταίνω...από πάνω εγώ, από πάνω αυτή, στα τέσερα...μετά 69, μετά πάλι στα τέσσερα....ουδέποτε παραπονέθηκε ότι αργώ...προτελευταία στάση στα τέσσερα, και όταν ένοιωθα ότι πλησιάζει η κορύφωση την γύρισα και πήγα από πάνω όπου και τελείωσα κοιτώντας την στα μάτια...απίστευτη εμπειρία...ίσως βοήθησε και το ότι ήμουν μεθυσμένος και είχα τρελή όρεξη..πάντως πέρασα τέλεια!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
20 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2014
γιατι βυζι μιλαμε δλδ?
εγω που την ειδα το πολυ γεματο 2αρι το κοψα...
14 Μαρτίου, 2014
ακούγεται ότι έχει αδυνατίσει και προφανώς έχει πέσει και το βυζί...όταν είχα πάει εγώ, αρκετό καιρό πριν...δεν θυμάμαι πότε ακριβώς, ήταν ψιλογεματούλα (χωρίς να την χαλάει αυτό βέβαια) και είχε βυζάρα...3+
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2