Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824167
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στην προηγουμενη κριτικη ειχα πει οτι μια ισον καμια.Και ετσι αποφασισα να περασω το περασμενο Σαββατο απο το 104 για ενα repeat τζακουζι με την Δεσποινα.Φτανω κατα τις 11 στο μαγαζι μετα απο συνεννοηση με την μικρη.Εκει ηταν ενας εταιρος συναγωνιστης και πιασαμε την κουβεντα.Καποια στιγμη βγαινει το Δεσποινακι και μας χαιρεταει.Επειτα της κανω λιγο πλακιτσα για το στομαχακι της και μετα αποχωρησε για να φαει.Συνεχισαμε την κουβεντα με τον φιλο και τον μπαρμαν ενω καποια στιγμη βγηκε και η Παολαρα.Ειχε δωματιο να κανει και κουβεντιασα για λιγο και μαζι της μεχρι να ανεβει.Επειτα βγαινει η υποδοχη και με ενημερωνει πως το δωματιο 6 ηταν ετοιμο.Ειχα μιλησει απο το μεσημερι με την μικρη και της ειπα οτι αυτη την φορα θελω να παω στο δωματιο 6.Πληρωνω και ανεβαινω.Το δωματιο κατα την αποψη μου ειναι ακομα καλυτερο απο το 5 αν και στην μικρη απο οτι μου ειπε προτιμα το 5.Διαθετει μεγαλο διπλο κρεβατι,ενα κομοδινο,μεγαλο επιτοιχιο καθρεφτη,μεγαλο παγκο με cd player,μια καρεκλα,σφραγισμενες πετσετες για μενα και το μωρο,αφρολουτρο και φυσικα στην γωνια του δωματιου το τζακουζι.Επισης εχει μπανιο με ντουζιερα,νιπτηρα,και λεκανη,μηχανημα με χαρτι για να σκουπιστουμε,τζελ μαλλιων,αποσμητικο και κρεμοσαπουνο.Επισης στο δωματιο υπηρχαν στο πατωμα και 2 μαξιλαρες.Αφου ξεντυνομαι και κανω το μπανακι μου περιμενω το μωρο να ερθει.Ερχεται φορωντας ενα ροζ σετακι εσωρουχα.Μιλαμε για λιγο και μετα χτυπαει το τηλεφωνο.Ειχε η μικρη να κανει ενα απλο προγραμμα.Με ρωτησε αν μπορει να παει και φυσικα της εδωσα το ok.Μου ειπε οτι θα κανει γρηγορα και της ειπα με την ησυχια σου.Οση ωρα την περιμενα επινα το ποτακι που ειχα παρει πανω.Μετα απο 10-12 λεπτα ερχεται το μωρο.Ξεντυνεται,ξεντυνομαι και εγω και μπαινουμε στο τζακουζι.Οταν μπηκαμε καηκαμε καθως το ειχαν κανει καυτο.Ετσι το Δεσποινακι το εφτιαξε και εγινε λιγοτερο ζεστο.Κατσαμε απεναντι ο ενας απο τον αλλον και τα ειπαμε για πολλη ωρα.Επειτα βγαινουμε απο το τζακουζι παιρνουμε τις πετσετες για να σκουπιστουμε.Σκουπιζεται το μωρο και υστερα σκουπιζει και μενα.Επειτα μεταφερομαστε στο κρεβατι οπου μου κανει ενα χαλαρωτικο μασαζ ενω κουβεντιαζουμε για διαφορα θεματα.Επειτα μου λεει να γυρισω.Σκυβει και αρχιζει να με φιλαει στο λαιμο και στο στηθος.Φερνει το στηθος της στο στομα μου και αρχιζω να την γλυφω ενω με τα χερια μου της χαιδευω ολο της το σωμα.Επειτα γλυφω και το αλλο στηθος της ενω το μωρο συνεχως αναστεναζε.Ξανα φιλια στο στηθος ενω στην συνεχεια ακολουθησε και ολιγον ισπανικο. Επειτα περασμα προφυλακτικου.Μου λεει το μωρο "θα σε φαω λιγο" και φυσικα της απαντησα "λιγο,οχι πολυ".Αφου μου εκανε ενα στοματικο ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ αργο και αισθησιακο σταματαει για λιγο και ανεβαινει πανω μου σε σταση 69.Η πιπα της πραγματικα ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ με μπολικο σαλιο και με ρυθμο ενω εγω να γλυφω το μουνακι της.Επειτα ξαπλωνει ανοιγει τα ποδαρακια της και αρχιζω παλι να γλυφω το μουνακι της.Μετα απο ωρα ξεκινησαμε το σεξ.Ξεκινημα με ιεραποστολικο με τα ποδαρακια της ποτε ανοιχτα και ποτε στη μεση μου ενω τα φιλια στο λαιμο πεφταν βροχη εκατερωθεν.Επειτα γυρισμα σε doggy style και εγω να την γαμαω ποτε αργα και ποτε γρηγορα ενω καποιες στιγμες εριχνα το σωμα μου μπροστα και την φιλαγα στο λαιμο.Υστερα ξαπλωνει μπρουμητα και κλεινει τα ποδαρακια της ενω αρχιζουμε και φιλιομαστε στο στομα.Τα φιλια στο στομα συνεχιζονταν ασταματητα ενω την γαμαγα σε αργο ρυθμο.Υστερα ανοιγει τα ποδαρακια της ενω εγω συνεχιζα να την γαμαω.Μετα απο ωρα ξανα γυρισμα στην αγαπημενη της σταση δηλαδη σε doggy style με το κωλαρακι της ψηλα κα το προσωπακι της να ακουμπαει στο στρωμα.Παλι εγω σε αργο ρυθμο και καποια στιγμη το μωρο μου λεει "δωστα ολα μεσα στο μουνι μου"Aρχιζω και ανεβαζω στροφες με την μικρη να βογγαει και καποια στιγμη ερχεται το τελος με επιφωνηματα απο την μικρη.Υστερα πλακιτσα για καποιο θεμα και επειτα παει το μωρο να κανει μπανακι.Αφου τελειωνει και την εβλεπα που εκανε το ντουζακι της βγαινει απο την ντουζιερα,σκουπιζεται και παει να βαλει το μαγιο της.Μπαινω και εγω για μπανακι και μιλαγαμε εγω απο την ντουζιερα και και η μικρη απο το δωματιο.Της λεω πως θα την χαιρετησω κατω και ετσι αποχωρει απο το δωματιο.Αφου εκανα το ντουζακι μου,ντυνομαι και κατεβαινω.Χαιρετω την μικρη καθως και την Παολα,οπως επισης και τον εταιρο συναγωνιστη ο οποιος μου ειπε εκπληκτος "καλα τι εκανες τοση ωρα".Για την ακριβεια ημουν πανω στο δωματιο στην 1 ωρα και 10.Στο σαλονι με περιμενε και ο φιλος μου για να φυγουμε.Χαιρετησα και τον μπαρμαν και ετσι αποχωρησα απο το oriental palace πλεον αφου κατα την αποψη μου ηταν η καλυτερη εμπειρια που ειχα με το Δεσποινακι.
υ.γ Δεσποινακι,κουκλακι μου δεν τελειωσαμε εδω.Θα υπαρχει και τριτος γυρος τζακουζι στο αμεσο μελλον

Καλα να περνατε συναγωνιστες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Ragnar Lodbrok
Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

23 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2014
πάλι γλωσσόφιλα ενώ λέει δεν κάνει? Ok! -1 ! Κουλ
(Updated: 12 Μαρτίου, 2014) 12 Μαρτίου, 2014
Ρε συναδελφε πριν μια βδομαδα ανεβασες κριτικη και ελεγες οτι θα τα κρατησεις για σενα οσα γινανε..Και τωρα ξαφνικα ανεβαζεις αναλυτικοτατη κριτικη για μια βδομαδα μετα.?Τι αλλαξε και μεσα σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα?

12 Μαρτίου, 2014
φίλε πόσο κόστισε το πρόγραμμα αυτό στο δωμάτιο με το τζακούζι;
12 Μαρτίου, 2014
Φιλια στο στομα περιγραφει ο συναγωνιστης.Ισως αυτο να εννοει γλωσσοφιλα,therion
12 Μαρτίου, 2014
"Μιλαμε για λιγο και μετα χτυπαει το τηλεφωνο.Ειχε η μικρη να κανει ενα απλο προγραμμα.Με ρωτησε αν μπορει να παει και φυσικα της εδωσα το ok.Μου ειπε οτι θα κανει γρηγορα και της ειπα με την ησυχια σου."
μου είπε ότι θα κάνει γρήγορα. έτσι ξεπέταγμα στο απλό πρόγραμμα.δεν σκάει ο μαλάκας το ίδιο χρήμα τι να λέμε.
12 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

120 ευρω πηγε φιλε
12 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν αλλαξε τιποτα
και σε κριτικες που εχω ανεβασει στο παρελθον(οχι εδω)αλλες φορες εχω περιγραψει αναλυτικα τα του δωματιου αλλες φορες οχι
την προηγουμενη φορα εκρινα να μην περιγραψω τι εγινε,τωρα ειπα
12 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

υποννοεις οτι λεω ψεματαΧμμμ;
12 Μαρτίου, 2014
Τι λες να αλλαξε βρε undertaker ? Χτες εμφανιστηκε μια μετρια κριτικη (εννοω ΜΗ ΔΙΘΥΡΑΜΒΙΚΗ) ια το 104 και σημερα τσουπ, πεταχτηκε μια αλλη, ολως τυχαιως, στο ιδιο ακριβως αγαπουλιστικο στυλ που γραφουν ολοι για το συγκεκριμενο καταστημα.
Δεν μπαινω καν στον κοπο να σχολιασω για γλωσσοφιλα και παπαριες..
12 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

που τις εχει ανεβασει δηλαδη τις κριτικες?Μεσα σε μια βδομαδα τετοια αλλαγη χωρις να εχει γινει τιποτα.Δεν πειθεις τυπε.Ασε που οπως λεει και ο συναδελφος απο πανω την εξεθεσες την κοπελα με την μαλακια που εγραψες για το απλο.Κεφάλι σε τοίχο!
23 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3